Sledujte super koncert Mikea, Macátka a Buráka v Ohnivým kuřeti

Ohnivý kuře II (73) - upoutávka

Takový koncert Ohnivý kuře už dlouho nezažilo, dívejte se na úterní epizodu od 20.15 na Primě!

Klára potřebuje, aby Veruna spolu s Pavlínkou převzaly práci v cukrárně za ni, protože potřebuje zkontrolovat, co všechno stačil Jiří v Grandu napáchat. Zpočátku to vypadá, že je vše v pořádku, tenhle dojem ale brzy vezme za své! Ukáže se totiž, že Jiří ve snaze ohromit Kláru výsledky naobjednal a ubytoval více lidí, než se do Grandu vejde.

Jiří pozval i plno lidí na velký koncert cimbálovky, jenže už ji jaksi zapomněl pozvat. Klára a především Mike, Burák a Macátko spolu se sestrami ze sboru budou muset náramně improvizovat.

Robiho vinárna v Ohnivým kuřeti otevírá

Merylin si připravuje šaty na otevíračku své vinárny. To se sice Robi snaží před Rorejsem utajit, ale baba Vopršálková má uši všude. Rorejs se samozřejmě snaží na místo protlačit Vopršálkovou. V tom má ale smůlu. Robi už totiž novou sommeliérku do vinárny našel. Objeví se ale drobný problémek…

Leoš už má všeho dost, zejména Arnošta. Ten si totiž teď našel novou zábavu, má pocit, že už mu hlava dobře neslouží a svůj mozek se snaží nějak podpořit a testovat. Navíc získá pocit, že má dost možná Alzheimera. A Leoš mu to také zrovna dvakrát ulehčovat nebude. Ba naopak!

Zamilovaný Broněk

Broněk se tak trochu zakoukal, a to průserářky Mariky z Ohnivýho kuřete. Aleš na to přijde, když se vydá Broňka nenápadně stopovat. Potom se mu bude snažit nenápadně pomoci Mariku sbalit. Jenže s Broňkem je to dost těžké. Navíc se celá situace trochu zvrtne v momentě, kdy si Marika začne myslet, že je to právě Aleš, kdo ji balí…

Dívejte se v úterý večer na Primě na Ohnivý kuře!

Sdílejte článek