Slepičkovi mají další problém. Může za něj zase Béda. Podívejte se na Ohnivý kuře na PrimaPLAY

Viděli jste středeční epizodu Ohnivýho kuřete? Pokud ne, určitě byste se na ni měli podívat. Díky platformě PrimaPLAY je to možné teď a tady!

Že je Béda všivák, to se všeobecně ví. Manka a Jarda si ale mysleli, že už je jeho kouskům nadobro konec. To se ale mýlili! Béda totiž coby falešný syn majitelky domu Mašlíkové dům prodal. A nic naplat, že jeho "novým majitelům" všichni tvrdí, že se jedná o podvod.

Přisadí si samozřejmě i bába Mašle.

Po soudech se tahat nijak nechce a požaduje po Slepičkových okamžitou náhradu škodu. Jarda s Malvínou a Mankou tak nemají na výběr a nezbyde jim nic jiného, než prodat patent na Živou pivní vodu. Nebo že by to nakonec dopadlo celé úplně jinak?

Problémy budou mít i Mike a Burák, a to daleko větší. Kvůli tažení Juniora nikdo nechodí do Ohnivýho kuřete a oni sami přemýšlejí, zda nebude lepší hospodu rovnou zavřít...

Sdílejte článek
Štítky manka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.