Tajemný stalker pořád obtěžuje Kláru! Sledujte Ohnivý kuře

Ohnivý kuře II (33) - upoutávka

U Kláry zatím nedošlo k žádné změně, i po prázdninové přestávce ve vysílání má stále problém s neznámým stalkerem, který ji obtěžuje dopisy, květinami a pravděpodobně ji i sleduje.

Otec Veruny zmizel. Veruna je z toho úplně vedle, její sestra Jana je ale kupodivu dost v klidu. Policie zatím nezmůže nic, dokud není zmizelý déle než 48 hodin. Veruna vše nakonec vezme do svých rukou a rozhodne se otce vystopovat podle mobilu. A Jana se bude muset chtě nechtě zapojit také…

Stalker v útoku

Klára stále řeší stalkera. Podle Jiřího se určitě nejedná o Merylin. Jenže kdo to tedy může být? Stalker jí opět posílá květiny a Klára z toho začíná být pořádně naštvaná. Jiří se stane Klářiným spojencem v honbě za neznámým, z nějakého důvodu ale nechce, aby o jejich plánu Klára cokoliv říkala Mikeovi. To ale Klára samozřejmě příliš dlouho nevydrží.

Karolína se pomalu stěhuje k Burákovi. Vypadá to ale, že mu jeho život i byt obrátí pěkně naruby. A Macátko a Mike mají z Buráka v tomto ohledu samozřejmě velkou legraci. To, že si Karolínu nastěhuje do bytu po třech týdnech známosti, s tím Macátko nepočítal. A Mike tak nad ním vyhraje v sázce tisícovku!

Mike ale navíc odhalí, že Burák vlastně s Karolínou bydlet nechce. Domnívá se proto, že by bylo ideální jí říci pravdu. To ale Burák samozřejmě odmítá. Ani Karolíně se ale stěhování narychlo moc nelíbí, a když si přinese všechny věci, dojde jí, že je to špatně a zase si všechno odnese.

Kohoutovy polízanice

Kohout je plně ponořen do plánu „Aleš“ a neustále shání nové zájemkyně, které by s ním chtěly mít dítě. Přitom si ale stále nejvíc užívá přítomnosti žen jako takové.

Jedna ze „zákaznic“ ale Kohouta překvapí. Za dvacet tisíc vyžaduje jistoty a korektní péči, což se jí tedy u Kohouta doma moc nezdá. Romanovi začne tedy vyhrožovat policií a on se bude muset hodně snažit, aby všechno neprasklo. Nakonec se rozhodne dámu pozvat do Slepičkovic pivních lázní.

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek