Táňa z Ohnivýho kuřete v tom má jasno. Kohout je nadržený idiot!

Taktika, jak sbalit krásnou servírku, Kohoutovi evidentně moc nevychází...

Mike se stále snaží kontaktovat Kláru, bohužel se mu to ale nedaří, Klára s ním evidentně mluvit nechce. Je z toho rozmrzelý, a když se mu bude Burák s Verunou snažit pomoct, náladu mu nezvednou. Nakonec se to povede Marice, která zhrzeného kuchaře vytáhne na koncert. Možná od něj ale bude očekávat něco víc.

Leoš si užívá, že se stane tatínkem. Jenže v něm začne i trochu hlodat, zejména po rozmluvě s doktorem Hobzou, jestli není na malé miminko příliš starý.

Ustaraný Leoš v Ohnivým kuřeti

Navíc pojme podezření, jestli je vůbec zdravý, aby se dožil dospělosti svého potomka. Učiní proto zásadní rozhodnutí podstoupit všechna vyšetření, aby měl klid. Nervy mu totiž evidentně začínají lézt trochu na mozek.

Pan Jíša žije sám a stýská se mu po Veruně i Janě. Jeho milovaná Janička mu poradí, aby si našel koníčka. A protože v bistru zrovna řeší nekvalitní hůlky, které dávají k asijským pokrmům, rozhodne se činorodý Jíša tyhle dvě záležitosti spojit.

Kohout se stále snaží o Táňu. Ta si udělala poměrně jasno o tom, co je Kohout za člověka a především za muže a všechny jeho snahy kompletně neguje. Tuhle sázku bude mít Kohout problém vyhrát!

Táňa nakonec svolí dát si usmiřovací večeři na nový společný start

Leoš se náhodou potká v Robiho vinárně s Renátou. Proberou spolu Juniora, který se v Anglii zasnoubil. Leoš se ovšem své bývalé manželce jaksi nesvěří, že on sám je nejen dědeček, ale i nastávající tatínek.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.