Tohle je rozchod. A Leoš má paní Janákovou definitivně zase doma!

Leoš si už maloval, jak se zbaví paní Janákové i Aloise a Arnošta. Bohužel mu to moc nevyšlo…

Když se totiž rozhodl „odstavit“ Aloise do domova důchodců, aby mu neustále nestál „za zadkem“ nebo dokonce neležel v posteli, netušil, jakou lavinu tím spustí. Aloise totiž v domově seniorů nepřijali a Arnošt jako jeho milující bratr vymyslel, že se všichni společně i s paní Janákovou odstěhují kamsi do srubu na vesnici.

Dva bratry? Ani omylem

Jenže tohle bylo na paní Janákovou moc. V Janových Lázních se jí líbí a aby se opět vracela na ves, kdepak. Navíc se jí nelíbila ani myšlenka, že by s dvěma bratry byla jako páté kolo u vozu, respektive jejich služka. A protože se Arnošt na její výtky moc netvářil, usoudila, že tohle je konec jejich vztahu.

Ale tohle přece Leoš nemůže dopustit! Sledujte Ohnivý kuře v úterý od 20.15 na Primě a uvidíte, čeho všeho je Leoš schopen, aby měli konečně se Soňou svůj vysněný klid.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.