V Ohnivým kuřeti budou mít pořádný průšvih. Kvůli Peťanovi

Mike pozve do Ohnivýho kuřete kámoše Peťana, televizní star. Burák ale Mikeovo nadšení nesdílí, tuší totiž, že to zavání průšvihem...

Mike naštve Buráka, tentokrát ale kapitálně. Pozval totiž do Ohnivýho kuřete dávného kámoše a kolegu Peťana. Z Peťana je nyní televizní hvězda a Mike si myslí, že by mohl pomoci do Kuřete nalákat nové hosty.

Jenže Burák má stále na paměti, kolikrát je Peťan podrazil. Mike je ale přesvědčený, že všechno bude v pohodě.

A v pohodě to také na úvod vypadá, kuchyně ve středoamerickém a jihoamerickém stylu šlape a není důvod se obávat.

Průšvih v Ohnivým kuřeti

Na druhý den ale v Ohnivým kuřeti připravují svatbu, a tady budou muset dát všichni za pravdu Burákovi. Peťan totiž samozřejmě využil příležitosti si zaškodit. Dokážou Burák s Verunou, která zaskakuje za Mikea a Macátka, prekérní situaci zabránit?

Paní Janáková odjíždí za Arnoštem a Aloisem na vesnici. Ještě předtím se ale podřekne o Sonině těhotenství a Leoš se nestačí divit – Soňa své matce o potratu dosud nic neřekla. A neřekla to ani nikomu jinému. Leoš tuší, že tohle bude problém.

Kohout se snaží zapůsobit na Táňu. Vsadil se totiž s Jardou o tom, že ji dostane do postele, a on si pak nebude brát servítky a skončí s ní coby spolubydlící.

Navíc se s Jardou vsadili i o pěknou sumu peněz. Jenže kdepak, Táňa je mnohem těžší oříšek, než se dalo tušit… A co je horší, mladá atraktivní dívka coby spolubydlící bude samozřejmě odrazovat i jeho další objekty zájmu.

Svěceného napadne, jak udělat z Grandu zlatý důl – ukradnou koncept Ohnivýho kuřete. Ani Radkovi ani právničce Liškové se to moc nelíbí.

Radkovi by se víc líbilo vyzkoušet molekulární či severskou kuchyni nebo raw food. Nic z toho se ale Svěcenému moc nelíbí. Svolí sice k severské kuchyni, ale nezdá se mu, že by nová taktika fungovala.

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.