Velký zvrat v Ohnivým kuřeti: Macátko se spojí s Robim proti Rorejsovi

Ohnivý kuře II (62) - upoutávka

I když je totiž Macátko povoláním bachař a probační úředník, Rorejsovy fízlovské metody a vydírání se mu ani za mák nelíbí. Pokud mu tedy Robi pomůže se ho definitivně zbavit, je schopen čehokoliv. Klidně Evžena předhodit spravedlnosti.

Rorejs se po šíleném mejdanu a kocovině probouzí u Robiho na gauči. Už už po něm chce, ať mu podepíše doznání. Jenže Robi má svůj plán, do vězení prostě nejde!

Fingovaná vražda ale moc nezafungovala, a Robi tak přemýšlí, co dělat dál. Tomáše napadne, že by se Rorejsovi dal ukrást Merylinin spis. Ten ale nikde nenajdou. Robi se tedy rozhodne celou záležitost řešit přes Macátka. A to je trefa do černého! Macátko totiž Roberta Vítka seznámí s archivářem policejního skladu, který mu poví o tom, že si Rorejs půjčil ze skladu drogy za 50 000, ale již je nevrátil, a to je Robiho páka na Rorejse.

Zdrcený Leoš

Leoš se snaží sehnat si práci v účetnictví a daňovém právu, v čemž je šikovný a dělal to celý život. O jeho kvalitách nikdo nepochybuje. Jenže i přes to pro něj bude oříšek nějakou práci najít. Jenže zůstat v bistru? To už kvůli svému duševnímu zdraví fakt nemůže!

Když Karolína přichází ráno do bistra, málem ji raní mrtvice. Kuchař Luky se totiž rozhodl vyměnit kuchyň. Co na tom, že je mnohem praktičtější a provozu bistra vyhovuje víc. Ale Liu prostě nemá rád změny!

Ani Burák nemá z nové kuchyně dobrý pocit a je mi jasné, že to Liua naštve. Popravdě, naštve to i jeho samotného. Dojde mu, jak Karolína mění celý svět k obrazu svému a sám si plně uvědomuje, jak mění i jeho samotného.

Johana se strašně bojí, že Jiří vyvede nějakou kravinu, jako třeb, že rozbije Mikeovi brzdy u auta. Pak pojme podezření, že chce Mikea obdarovat otráveným vínem. Tomu je třeba zabránit. Jiří jí ale v záchvatu vzteku nafackuje.

Společně s Denisem přijdou na to, že chce Jiří vyrobit bombu! To už Johana nemůže jen tak nechat být a vyrazí všechno říct Kláře a Mikeovi.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek