Veruna s Burákem se v Ohnivým kuřeti dají opět dohromady

Ohnivý kuře II (53) - upoutávka

I když tentokrát nepůjde o partnerský vztah, ale jejich oblíbenou disciplínu – zábavu pro děti.

Otec a sestra Veruny se snaží si ji předcházet a nějak ji jemně donutit, aby se také účastnila soutěže. Faktem je, že Veronika vše sabotuje, ale svůj plán už samozřejmě má. Jen se o něj nehodlá s nikým dělit.

Jana je už zoufalá a dojde proto za Burákem, aby Verunu nějakým způsobem přemluvil, aby začala být víc týmový hráč. Burák to pojme po svém a celé soutěže se nakonec zúčastní také!

Marika požádá kluky, jestli by jí nemohli zvýšit výplatu. To ale kluci odmítnou a je vidět, že Marika z toho bude mít problém… Dohánějí ji totiž stíny minulosti, respektive její dluhy.

Na hraně zákona

Ti dva, kterým dluží, se nestydí dojít si za Marikou až do Ohnivýho kuřete, a dokonce jí ukradnou kasírku. Tohle zavání průšvihem a hlavně Macátkovou nedůvěrou. Nebo se z toho Marika dokáže vykroutit a celou situaci zachrání?

Paní Janáková se naplno vrhá do vztahu s Arnoštem a pozve ho na večeři k Leošovi a Soně. Oba dva jsou nadšení, zejména Leoš z toho má dobrou náladu, vypadá to totiž, že by se konečně mohla odstěhovat. A tahle myšlenka se Leošovi velmi zamlouvá! Z Arnošta se navíc vyvrbí známý spisovatel a Leoš už si představuje, jak paní Janáková žije šťastně s Arnoštem v jeho velkém bytě.

Jenže nic není, jak vypadá a Leoš se o Arnoštovi nedozví pěkné věci!

Kohoutovy lži

Aleš se snaží z Kohouta po dobrém vymámit informace o tom, jak to skutečně bylo se ženami, které chtěly otěhotnět v Lázních plodnosti. Jenže kdepak, Kohout si stále stojí za svým. Začíná mít navíc podezření, že by Aleš mohl proniknout do jeho „kartotéky“, kterou pod vlivem Aleny raději uklidí ze sklepa. Jen, aby už nebylo pozdě…

Kohout se bude všemožně snažit za pomoci lží a intrik Aleše přemluvit, aby vše neřekl Jardovi. Nakonec bude muset s pravdou ven!

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek