Veruna se opět setká se Šafářem. V Ohnivým kuřeti!

Ohnivý kuře II (67) - upoutávka

Se svým bývalým se Veronika už dlouho neviděla. Tohle setkání ale bude obzvlášť pikantní, protože se do celé situace se svým neopakovatelným „kouzlem“ vloží i její sestra Jana.

Jiří vyhodil z Grandu Johanu. Všichni jsou z toho úplně paf. Předtím totiž stačil vyhodit i Jarku a v podstatě všechny z kuchyně.

Situace v Grandu se horší

Klára se proto sejde s Johanou. Zdá se jí, že ona je totiž jedinou šancí, jak získat hotel zpátky. Chce po Johaně, aby proti Jiřímu svědčila u soudu. To ovšem jeho sestra kategoricky odmítá.

Klára nakonec opět kontaktuje Renátu, která je asi posledním člověkem, který může Tréblům pomoci dostat hotel zpět do vlastnictví. Bez „keců“ to ale nebude!

Jana stále řeší, že by bylo lepší pronajmout si byt v Praze, aby nemusela jezdit každý den do Janových Lázní. Peníze na to ovšem nemají, protože „bank“ drží Veruna. To se ale Janě vůbec nelíbí. Jenže Veruna má v tomto ohledu jasno, Janě žádné peníze ze společné výhry prostě nedá.

Burák je pořád trochu vedle z Karolíniných rodičů. S Karolínou se proto rozhodnou strávit společně volný den. Ten ale nakonec nedopadne úplně podle představ a Karolína překvapivě vyrazí zpět do bistra. Nebo spíš za Lukym?

Chystá se módní přehlídka

Marylin se chystá na svoji první módní přehlídku. Protože ale nemá dostatek modelek, musí si make-up i paruky zkoušet na Tomášovi. Robimu se sice coby model moc nezdá, jenže jak se ukáže, Tomáš alias Dafne je poměrně věrohodná žena. Alespoň pro Rorejse...

Rorejs opět kuje pikle na Robiho. Pro tentokrát ho chce „dostat“ opět přes Marylin a přes prostor, kde by se měla konat její přehlídka. Jen aby se mu to opět nevymstilo.

A Veruna se opět setká se Šafářem. A za hodně podivných okolností! Sledujte Ohnivý kuře, které po prázdninové přestávce startuje v úterý 9. ledna od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek