Veruna se v Ohnivým kuřeti vykašle na svou rodinu. Aby nelitovala...

Ohnivý kuře II (58) - Čas odchodů

Televizní soutěž skončila a je na čase rozdělit si nemalý finanční obnos, který jim výhra přinesla. Jak s ním naloži?

Jana s otcem už tuší, že hned po skončení televizní soutěže je Veruna vykmitne z bytu. Už se zároveň ale těší, jak budou moci poplatit všechny své dluhy z výhry.

Veruna se ale nakonec rozhodne celou výhru poslat Slávce. Podle Veruny by se totiž otec nijak nepoučil, kdyby mu po jeho průšvihu s hazardními hrami pomohla.

Mike je trochu vynervovaný

Mike před cukrárnou zaútočí na mladíka, který nese cukrářce kytku. Nakonec se ale ukáže, že se trochu spletl. Jenže dokonce už i místní policisté mají pomalu dost „příběhů“ Kláry a Mikea o stalkerovi.

Ani to, že měl Mike problémy s policistou kvůli domnělému stalkerovi, Jiřímu pro dobrý pocit nestačí a vymyslí další opičárnu, která by ho dokonce mohla dostat za mříže. Otrávit jídlo v Ohnivým kuřeti. Není už tohle „přes čáru“?

Rorejs zjistí, že Merylin vlastně vůbec neví, proč s Robim musí být v Janových Lázní, ani to, že je Robi důležitým svědkem v soudní kauze a že mu hrozí nebezpečí od zločince Sekala. Je to pro něj velmi zajímavá informace! Tlakem na Macátka se Rorejsovi podaří se sejít potají s Merylin bez všudypřítomného dozoru Robiho, kterého chce „dostat“ právě přes Merylin.

Jak to dopadne? To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v Ohnivým kuřeti.

Sdílejte článek