Veruna se zraní. Pořádně kuriózně. Podívejte se na v Ohnivým kuřeti ONLINE

Cukrářka Veronika je prostě éro. A když si něco umane, tak to tak bude, i kdyby to obnášelo vymyslet plán hodný Jamese Bonda.

Veruna je přesvědčená o tom, že je její táta vážně nemocný. Ten ale vše popírá (no bodejť by ne, vždyť on nemocný opravdu není, což ale Veronika neví) a odmítá se jít nechat vyšetřit do nemocnice. Poté, co zkrachují veškeré plány na to jej vyšetřit doma Markem, vymyslí Veruna extra plán: bude předstírat zranění, aby ji otec musel doprovodit do nemocnice. No a tam už jej na to vyšetření nějak dotlačí.

Skutečné zranění

Všechno se ale tak trošku zvrtne a z fingovaného vyvrknutého kotníku bude skutečné zranění. Uvěří už konečně cukrářka otci, že je zdravý jako rybička, jen znavený z přemíry práce?

Dost práce mají i Leoš a Soňa. Zaprvé s výrobou sýrů, ale zejména se sháněním podnájmu a obchodu. U Kláry a Mikea už o moc déle zůstat nemohou, jenže pronájem, co jim měl přihrát Mlýnek, je stále v nedohlednu. Mlýnková už se navíc vidí v rodinné vile Tréblových a v podstatě Leoše vydírá, aby vilu prodal.

Nová "páka"

Jinak se s podnájmem může rozloučit. To by ale zase nerad viděl Trébl nejstarší, pro něhož je vila rodinnou hodnotou. Leošovi ale nakonec do klína spadne úplnou náhodou informace z intimního života paní Mlýnkové, kterou by její manžel určitě rád slyšel. Role se tedy pomalu obracejí…

A Aleš se snaží najít vhodnou ženu, s níž by mohl povít potomka. Když už odlétá jednosměrně na Mars, aby po něm na Zemi něco zůstalo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.