Veruna z Ohnivýho kuřete je alkoholička! Věděli jste to?

Jana se o tom bude snažit přesvědčit Buráka!

Malvína je zdrcená po návštěvě manžela ve vězení. Dokonce i jinak drsná Manka je z toho viditelně vedle.

Savičovi v Janovkách

Robi se už vidí v Praze. Merylin se ale z Janových Lázní až tak moc nechce, rozhodně ne teď, kdy už má domluvenou velkou akci s holkama. Jenže Robi se chce zbavit Rorejse tak rychle, jak jen to bude možné.

Leoš se raduje z toho, jak vyklepl Aloise do pečovatelského domova. Jeho radost ale nebude mít dlouhého trvání. Aloise totiž v domově odmítají kvůli jeho šílenému chování. Jenže Leoš, ten ho nechce doma ani vidět. Paní Janáková proto vytasí svoji největší zbraň – Soňu!

On si něco udělá

Už i věčně žertujícím štamgastům docházejí vtípky a rozhodnou se sami zakročit. Rapid dokonce zjistí, že původní majitel lihovaru to na Jardu „hodil“ a navíc ho štve, že měl Jardovi pálenici prodat dráž. Štamgasti vymyslí zásadní plán!

Jana pořád mámí z Veruny peníze. Ta ale neustále odmítá s tím, ať si Jana vydělá peníze na brigádě. Nehne s ní ani to, že Jana potřebuje peníze na kurz japonské kaligrafie. Jana už toho má tak akorát dost a rozhodne se spojit s Dášou, aby Veruně pořádně zatopily.

Sledujte Ohnivý kuře ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.