Víte, s kým si začne Veruna? Dívejte se ve čtvrtek na Ohnivý kuře

Ohnivý kuře II (38) - upoutávka

Veruna je pořád trochu smutná ze zjištění, že Burák chodí s Karolínou. I když si ho nenárokuje jako kluka, spíš ji zamrzelo, že jí to neřekl dřív. Jak je vidno, Burák ale také trochu pochybuje o své vztahu s atraktivní kuchařkou.

Paní Hrubešová chce Veroniku opět zachraňovat, Veruna jí ale pohrozí, že jakkoliv se bude angažovat, pořádně ji tím naštve. Za Verunou ale dojde „orodovat“ Macátko. Nikoliv kvůli Veronice, ale kvůli Burákovi, který podle něj potřebuje ujistit o tom, že Veruně jeho vztah s Karolínou nevadí.

Plán těžkého kalibru

Veruna vůbec neví, jak jinak mu dát najevo, že jí to nevadí, než tak, jak už to udělala. Tedy slovně. Podle Macátka je to ale málo. Do celé situace se vloží Verunina sestra Jana, která má o vztazích jasno – Veruna musí před Burákem ukázat, že má nového kluka. A co na tom, že ho nemá, poslouží přece jakýkoliv dobrý kámoš. Volba padne na Vojtu. Do celé hry se ale nakonec Veruna s Vojtou dost zamotají…

Klára s Mikem s rozhodli změnit poněkud pravidla, protože stalker se zdá být poměrně neodbytným. Klára se od paní Vopršálkové dozví, že je v Janových Lázních opět Renáta.

Klára na ni samozřejmě nastoupí, Renáta se ale dušuje, že s Klárou a jejími problémy nemá nic společného. Vypadá to, že skutečně nemá. Ale kdo tedy?

Kohout neví, kam skočit. Jeho byznys s „Alešovými potomky“ se začíná poměrně rozjíždět, zejména od doby, co do byznysu vstoupila Alena.

Kohout má svůj názor

Jarda Slepička dostane nabídku na velké dodávky piva, a tím pádem i pěkné peníze. Jenže to má trochu háček, protože pivo, které má prodávat, neuvařil sám Jarda, ale Kohout. Jarda se snaží z Kohouta recept na pivo vymámit, to ale Kohout odmítá. Jarda tedy zahraje „na city“, tedy aby se Kohout „nestrhl“. Ani na to ale kuchař nezabere…

Leoš se konečně začíná kurýrovat se svojí bolavou nohou a rozhodne se vrátit se zpět do obchodu a do života. Svůj život, byt a vlastně celé okolí ale najde o dost jiné, než si je pamatuje. To, jak zaúřaduje Soňa a její maminka.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek