Za své vtípky v Ohnivým kuřeti Marika zaplatí. Ale bude to sranda!

Ohnivý kuře II (76) - upoutávka

Marika versus Mike, Burák a Macátko, v tom v poslední době jede Ohnivý kuře. Tentokrát se ale Marice dost vymstí její "kujme pikle".

Karolína má obrovské výčitky svědomí po noci strávené s Lukym a všemožně se snaží Buráka zahrnout láskou. Jenže ten už má oči pro někoho úplně jiného.

Grand se v Ohnivým kuřeti prodává

Leoš s Klárou se už definitivně rozhodli, že Hotel Grand prodají. Ačkoliv Klára nechce přijít o rodinné dědictví, nic jiného nezbývá.

Přicházejí dva potenciální kupci, jeden z nich solidní byznysman, druhý mladík, který vydělal velké peníze v internetovém start-upu. Který z nich bude nakonec ideálním kupcem?

Drzý Rorejs

Rorejs začíná být stále drzejší a drzejší. Dokonce nazve Merylin zlatokopkou. Ta z toho začne být trochu v depresi, protože jí dojde, že ona sama za sebe vlastně nic nedělá. Robi proto zatlačí na stylistu, kterého pro Merylin najímá, aby více zapracoval na svých kontaktech. A on se začne snažit tak, že by to Robi ani nečekal!

Dokonce pozve Moniku Leovou, aby jí Merylin ušila šaty a TOP STAR s ní natočil reportáž. To se ale Robimu samozřejmě nelíbí, protože by to mohlo narušit jeho soukromí. Proto se rozhodne namísto sebe na natáčení coby partnera Merylin vyslat Rorejse.

Dáša nemá šanci

Burák se na ulici potká s Dagmar, novou sommeliérkou z Robiho vinárny a hlavně bývalou Veruninou spolužačkou. Setkání to bude úsměvné, protože Dáša se Burákovi nejdřív vysměje kvůli vztahu s Verunou, ale vzápětí ho pozve na rande. Takovou reakci, jaké se jí dostane, ale evidentně nečekala!

Mike přivede do Ohnivýho kuře na hostování novou posilu, známou kuchařku Nelu. Marika pojme pocit, že má Nela zálusk na Mikea a dojde jí, že právě tohle by mohl být ten chyták, na který konečně Mikea nachytá.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek