Za Verunou s Burákem přijede do Ohnivýho kuřete otec Rikyho a Niky

A Veruna s Burákem se budou ještě hodně divit, jak vykutálený jejich otec je!

Do Janovek si má pro děti přijet otec Niky a Rikyho. Veruna je z toho ale trochu smutná, s dětmi se už skamarádila a budou jí chybět.

Z jejich otce se navíc vyklube pěkný ptáček, co o děti vůbec nejeví zájem.

V Grandu se, na rozdíl od Kuřete, kde nálada není vůbec dobrá kvůli chybějícím ziskům, radují z ekonomických výsledků hotelu, a hlavně restaurace. Stále ale potřebují nového kuchaře, takže se jim bude velmi hodit do krámu, že Macátko odchází z Ohnivýho kuřete.

Velký průšvih v Grandu

Důvod k oslavě ale není. Radkova advokátka přichází s tím, že aplikace, kterou Radek používá, používá nelegálně, protože se jedná o komerční aplikace, a tak porušil konkurenční doložku.

Firma, kterou mu v podstatě ukradla jeho bývalá přítelkyně, po něm požaduje buď aplikaci, nebo peníze. Nabízí se ale nečekané řešení… To se ale Radkovi ani Svěcenému líbit nebude!

Leoš Renátu prohlédne

Leoš už odhalil Renátiny plány, nechce ale dopustit, aby Renáta Milušku obrala o peníze. Renáta ale jeho prosby neslyší.

Leoš proto vezme věci do svých rukou a rozhodne se Milušce koupi kondenzátoru galaxií rozmluvit. Ta je ale jako praštěná, nevěří mu, naopak si myslí, že jí chce tak unikátní záležitost vyfouknout.

Leoš si navíc v Grandu všimne Bédy a okamžitě, ve snaze uchránit Milušku před tím, aby ji všichni finančně vysávali, kontaktuje policii. Je ale otázka, jestli ho bude místní policie brát vážně…

Robi má velké starosti s Konopáskem. Vylévá si ale zlost na Merylin, která za nic nemůže. Robi naprosto opomíjí to, jak funguje její byznys s jídelními hůlkami. Ani netuší, kolik si vydělala! Své finanční obtíže proto chce Robi řešit prodeje zabezpečovací firmy, kterou má svěřenou Simon. Jak to ale vypadá, nebude o ni zrovna zájem… Stále odmítá poslouchat Merylin, která mu nabízí svůj výdělek.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.