Další telenovela na Prima LOVE online. Láska až za hrob patří mezi nejoblíbenější!

Mexickou telenovelu můžete sledovat online, kdykoliv se vám zachce v našem archivu iPrima.cz a zcela zdarma!

Láska za hrob je romantická telenovela plná nezkrocených vášní a dramatických zvratů, nečekaných překvapení i zákeřných intrik. Bohatý a pohledný architekt Diego měl nehodu a přišel o zrak i paměť. Neví, co je zač. Postupně se zamiluje do půvabné mladé dívky Olvido, která ho zachránila a láskyplně o něj pečuje. Diegovi se díky tomu daří den za dnem lépe. Ale co se stane, až si vzpomene na svůj dřívější luxusní život i snoubenku?

SLEDUJTE TELENOVELU LÁSKA AŽ ZA HROB ONLINE NA iPRIMA.CZ

Bohatý a pohledný architekt Diego (Daniel Elbittar) má namířeno z Acapulca do Mexika, kde se chce zúčastnit slavnostního předávání prestižních cen. Cestuje v soukromém letadle. Těsně před startem ještě stihne zavolat snoubence Irán (Cecilia Ponce). Nad pohořím nedaleko města Taxco má jeho letadlo poruchu a zřítí se k zemi. Diego popadne padák a zachrání se na poslední chvíli. Jenže se při tom vážně zraní. Uprostřed pralesa ho náhodou najde půvabná mladá dívka Olvido (Melissa Barrera), která se byla zrovna osvěžit v blízké říčce. Diego je na tom zle. Následkem nehody oslepl a ztratil paměť. Neví, co je zač, ani co se stalo.

PODÍVEJTE SE NA PRVNÍ UKÁZKU Z TELENOVELY LÁSKA AŽ ZA HROB

Olvido žije společně s dědečkem, bratranci a tetou, jež ji nemá ani trochu ráda. Rozhodne se vzít Diega domů. Jak o něj pečuje, postupně se mezi nimi rodí romantická Láska až za hrob. Diegovi se daří den za dnem lépe… Ale co se stane, až se mu vrátí zrak i paměť? Co až si vzpomene na svůj dřívější luxusní život i snoubenku? Tak začíná vzrušující příběh o lásce, která není spoutaná minulostí, ale kterou ohrožuje ambiciózní sočasnost. Láska za hrob je romantická telenovela plná nezkrocených vášní a dramatických zvratů, nečekaných překvapení i zákeřných intrik.

Sledujte telenovelu Láska až za hrob každý den po 4. hodině ranní na Prima LOVE nebo online.

Ještě více romantiky můžete znovu zažít s hlavní hrdinkou oblíbeného seriálu Svatby v Benátkách, který si nyní můžete celý přehrát online: na iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.