Láska klepe na dveře: Eda se zhroutila. Serkan zapomněl, že ji miloval

Láska klepe na dveře (91) - Ty si na mě zapomněl

Oblíbená turecká dvojice Edy a Serkana pokračuje. Eda momentálně prožívá jedno z nejbolestivějších období, Serkan ztratil paměť, z jejich vztahu si nepamatuje vůbec nic. Eda je zoufalá a ztropí scénu, na kterou Serkan reaguje překvapivě.

Turecká telenovela Láska klepe na dveře slaví úspěchy po celém světě, za posledních pár let patří mezi ty nejúspěšnější turecké seriály. Dvojice Edy a Sarkana je díky svému třaskavé  vztahu miláčkem publika.

Zoufalý počin Edy a chladný Sarkan. Vzpomene si?

Úspěšný architekt a podnikatel Serkan ztratil paměť a krásná Eda se snaží svému příteli připomenout, jak moc se milovali. Ukazuje mu fotky, dává nápovědy. Serkan je chladný, motá se kolem něj jeho bývalá snoubenka. Eda je tak zoufalá, že udělá scénu, která má vyjádřit její silné city. Podnikatel je však jako obvykle chladný a snaží se ji uklidnit.

Eda je zničená hlavně proto, že se Serkanem prožili dlouhou a bolestivou cestu jako pár. Před měsíci se umanutá Eda potkala s bohatým majitelem architektonického studia, jenž nevědomě zrušil pohledné studentce vysokoškolské stipendium. Edě se rázem změnil svět. Její sen o profesi zahradní architektky se kvůli jeho rozhodnutí ze dne na den rozplynul. A tak se to se Serkanem Bolatem snažila vyřídit sama.

Shoda bizarních náhod a neústupnost obou je svedla dohromady intenzivněji, než by sami čekali. Eda a Serkan jsou kolegové, pracovní partneři a právě bývalí tajní milenci v seriálu Láska klepe na dveře.

Láska se nevyhnula ani hlavním hvězdám

Výbušná láska, kterou dva oblíbení turečtí herci předvádějí před kamerami, se udála i v roce 2020 za nimi. Dva herečtí kolegové si nakonec byli o něco blíž, než by se slušelo a patřilo. „Začínali jsme jako velmi dobří přátelé. Oba dva jsme k sobě cítili velký respekt, znal jsem její práci, ona mou... Ona je zkrátka krásná celá. Jste spolu na natáčení každý den, pro mě to bylo těžké vidět ji jen jako kamarádku. V první řadě se z nás zpočátku stali dobří přátelé, což si myslím, že je ta nejdůležitější věc, a teprve pak přeskočila jiskra,“ zasnil se herec v televizní talk show a nepřímo tak potvrdil, že první výrazné sympatie nejspíš proběhly u něj.

Krásná brunetka Hande Erçel a herec Kerem Bürsin spolu randili více než rok, svůj vztah netajili. Turecký seriál Láska klepe na dveře můžete sledovat on-line nebo každý den na Prima LOVE po 16. hodině.

Sdílejte článek
Štítky Amerika láska herec telenovela turecké seriály Láska klepe na dveře Hande Erçel Kerem Bürsin

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.