6 zaručených rad pro opravdu úspěšné rande

Rande bude opravdu úspěšné jen v případě, kdy jej budete považovat spíše jen za hru a budete se cítit uvolněně. Jak na to? Zkuste naše rady a rande dopadne na jedničku!

Jakmile přistoupíte ke schůzce s cílem: Jestli to nevyjde, tak se asi zblázním, velmi pravděpodobně to skutečně nevyjde. Nervozita, stres, napětí, nereálná očekávání, to všechno způsobí, že rande nedopadne dobře, a to i kdyby byl vaším společníkem Robert Redford v nejlepším věku. Jak tedy naplánovat a realizovat schůzku, aby neskončila katastrofou?

Hlavně si neříkejte: Teď, anebo nikdy!

Máte za sebou už slušnou řádku neúspěšných pokusů a nepodařených známostí? Je vám více než třicet? Bijí vaše biologické hodiny jako orloj na Staroměstském náměstí? Napadají vás myšlenky typu: Když to nevyjde dneska, tak už nikdy? Děláte hrubou chybu. Zkuste se zklidnit a opakujte si, že nejde o život. Že nejde o nic.

Pokuste se těšit se

Alespoň to zkuste. Tohle přece není státní zkouška z anglického jazyka ani prohlídka u obvodního lékaře. Je to schůzka s mužem, který o vás podle všeho stojí. Pokuste se z toho radovat. Myslete na to, že i když nakonec neskončíte jako manželé s kupou dětí (což byste si přála a hlavně byste si přála, aby se to stalo co nejrychleji), třeba budete mít „alespoň“ fajn kamaráda.

Oblékněte se s rozmyslem

Touhle otázkou se ženy dokážou týrat celé týdny. Nebudu v kalhotovém kostýmu příliš upjatá? Nebudu v šatech nad kolena s dekoltem až bůhvíkam příliš vyzývavá? Řešení tohoto problému je až překvapivě jednoduché: Oblékněte si to, v čem se cítíte nejlépe.

Nechte se bavit

Pokud je váš vztah teprve na samotném začátku, nejste to vy, kdo by ze sebe měl chrlit miliony zábavných historek či mraky anekdot. Zejména máte-li pocit, že samou nervozitou ze sebe nevypravíte ani slovíčko. V tom případě bude nejlepší tajemně mlčet, usmívat se a naslouchat svému společníkovi. Jen tak totiž nejlépe a nejrychleji zjistíte, co je zač.

Netýrejte se pochybnostmi

Proboha, co si o mně pomyslí? Na tuhle otázku, i když si ji pochopitelně pokládáte jen v duchu, prostě zapomeňte. Je přece daleko důležitější, co si myslíte vy o něm. Zkrátka místo abyste se snažila na svého partnera udělat za každou cenu dojem, chovejte se tak, abyste si rande užila. A už tím se z vás stane příjemná společnice.

Prozraďte jen málo

Zahrnuje-li vás zvědavými otázkami, na které nelze neodpovědět, buďte opatrná. Na počátku vztahu není zrovna strategické na sebe prozradit úplně všechno, ba i to, že jste si v prváku na gymplu vyrazila zub a že prateta umřela na španělskou chřipku. Vážné věci raději obracejte v žert, v této fázi bude lepší vyprávět, jak jste se učila lyžovat a co humorného vás při tom potkalo. Na to, abyste vylíčila, jak vás potřetí vyrazili z práce, bude čas, až se lépe poznáte.

-EM-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.