zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jako z pohádky: Podívejte se na nejkrásnější svatební fotografie desetiletí

Anna Kopečková , Vydáno: 20.11.2020
Svatební fotografie jsou oslavou lásky a krásy a úkolem svatebního fotografa je tyto přelomové okamžiky v životě každého zamilovaného páru co nejdokonaleji zachytit. Není to vždy lehké, ale když se snímek povede, stojí to za to. Podívejte se na nejkrásnější svatební fotografie z celého světa, které vznikly v období od roku 2010 do současnosti.

reklama

Ač se to možná nezdá, práce svatebního fotografa je opravdu náročná. Nesmí propásnout žádný důležitý okamžik, musí vše perfektně vystihnout, mačkat spoušť za každého počasí, někdy i v náročných podmínkách, často musí pořizovat krásné a zajímavé fotografie v nudných svatebních síních nebo na místech, která nejsou až tak atraktivní. A na všechno je zoufale málo času. Přesto mnozí z nich dělají svou práci víc než skvěle a někdy i nad rámec toho, co si jejich klienti dokázali vůbec představit.

K tomu, aby vznikly nádherné svatební fotografie, totiž nestačí mít jen dobrý fotoaparát. Je zapotřebí i dobré světlo, kompozice, vystižení toho správného okamžiku, a pokud nechce mít svatební pár podobné fografie, jako mívali jejich rodiče nebo prarodiče, tak i originální nápady. Je to zkrátka opravdové umění. A právě tomu se věnuje web World´s Best Wedding Photos, který oslavuje kreativní představivost a oceňuje talentované fotografy. Nyní uspořádal soutěž, do které se mohli zapojit svatební fotografové z celého světa, a odborná porota z přihlášených snímků vybrala ty opravdu nejúžasnější.

Za uplynulé desetiletí byly pořízeny miliony svatebních fotografií. Podívejte se na ty nejlepší:

Všechny fotografie si můžete prohlédnout na webu World´s Best Wedding Photos nebo na Instagramu.

Nevěsta a ženich by neměli jeden druhým opovrhovat

Svatební fotografové prozradili, podle čeho snadno poznáte, že se novomanželé brzy rozvedou

reklama

Související témata: svatba , svatební den , svatební fotografie , svatební fotograf , manželka , vstup do manželství , ženich a nevěsta

reklama

Přečtěte si také

reklama