Sex a vztahy

20. listopadu 2020 07:05

Anna Kopečková

Jako z pohádky: Podívejte se na nejkrásnější svatební fotografie desetiletí

Svatební fotografie jsou oslavou lásky a krásy a úkolem svatebního fotografa je tyto přelomové okamžiky v životě každého zamilovaného páru co nejdokonaleji zachytit. Není to vždy lehké, ale když se snímek povede, stojí to za to. Podívejte se na nejkrásnější svatební fotografie z celého světa, které vznikly v období od roku 2010 do současnosti.

Ač se to možná nezdá, práce svatebního fotografa je opravdu náročná. Nesmí propásnout žádný důležitý okamžik, musí vše perfektně vystihnout, mačkat spoušť za každého počasí, někdy i v náročných podmínkách, často musí pořizovat krásné a zajímavé fotografie v nudných svatebních síních nebo na místech, která nejsou až tak atraktivní. A na všechno je zoufale málo času. Přesto mnozí z nich dělají svou práci víc než skvěle a někdy i nad rámec toho, co si jejich klienti dokázali vůbec představit.

K tomu, aby vznikly nádherné svatební fotografie, totiž nestačí mít jen dobrý fotoaparát. Je zapotřebí i dobré světlo, kompozice, vystižení toho správného okamžiku, a pokud nechce mít svatební pár podobné fografie, jako mívali jejich rodiče nebo prarodiče, tak i originální nápady. Je to zkrátka opravdové umění. A právě tomu se věnuje web World´s Best Wedding Photos, který oslavuje kreativní představivost a oceňuje talentované fotografy. Nyní uspořádal soutěž, do které se mohli zapojit svatební fotografové z celého světa, a odborná porota z přihlášených snímků vybrala ty opravdu nejúžasnější.

Za uplynulé desetiletí byly pořízeny miliony svatebních fotografií. Podívejte se na ty nejlepší:

Všechny fotografie si můžete prohlédnout na webu World´s Best Wedding Photos nebo na Instagramu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.