Svatební fotografové prozradili, podle čeho snadno poznáte, že se novomanželé brzy rozvedou

Svatba pro nevěstu a ženicha většinou není jen otázkou jednoho dne, ale dlouhodobého plánování. Především pro ně ale znamená počátek manželství, které může buď trvat navždy, nebo skončit rozvodem. A možná byste nevěřili, jak nenápadná mohou být znamení, že to čerstvě oddanému páru nejspíš příliš dlouho nevydrží.

Když je vaší prací na plný úvazek trávení 12 hodin denně s nevěstami a ženichy, můžete si být jisti, že se časem chtě nechtě dozvíte něco o fungování manželství. Na vlastní kůži se o tom přesvědčili zkušení profesionální fotografové, kteří na sociálních sítích vzájemně sdílejí své poznatky ze svatebních zakázek. Právě díky nim vám teď můžeme prozradit, podle čeho u novomanželů poznáte, že jejich svazek dřív nebo později skončí rozvodem.

Prázdný pohled

Většině novomanželů doslova září oči všude, kam se podívají. Ostatní hosté pak nemusejí vyvíjet příliš snahy, aby poznali, že jde o výraz upřímného štěstí. Pokud však pohled jednoho z právě oddaných na fotografii směřuje do prázdna či do dáli a navíc jsou patrné odlesky slz, říká o myšlenkách dotyčného jediné: Udělal jsem obrovskou chybu.

Sexuální napětí směřované ke špatné osobě

Zdravá míra sexuálního napětí mezi novomanželi je více než dobrým znamením, že jejich svazek je správný a upřímný. Pokud ale jeden z nich během svatební hostiny přeorientuje svůj zájem k jiné osobě opačného pohlaví, není to nikdy dobré znamení. Pokud ženich projevuje mnohem více náklonnosti například svědkyni nevěsty než jí, dá se předpokládat, že to nedělá poprvé ani naposled.

Všechno se točí kolem nevěsty

Podle jednoho ze svatebních fotografů diskutujících na sociálních sítích je manželství odsouzeno k záhubě tehdy, soustředí-li se nevěsta více na plánování svatebního dne než na přípravu na samotný život v manželství. Pravděpodobnost, že čerstvě uzavřený sňatek příliš dlouho nevydrží, stoupá společně s tím, kolikrát žena během své svatby prohlásí: Toto je můj den. Ne, v tomto si jsou totiž oba rovni, stejně jako v budoucím manželském soužití.

Dvojice je naprosto nesynchronizovaná

Svatební den je často velmi stresující záležitost, během níž je extrémně důležité, aby se nevěsta s ženichem vzájemně podporovali. Když je ale jeden z páru napjatý k prasknutí, protože musí vše zařizovat sám, zatímco druhý se vesele baví s přáteli, negativně se to projeví nejen na svatebních fotografiích, ale pravděpodobně i v budoucím manželství.

Nedostatek nadšení

Podle většiny svatebních fotografů je nejvíce odstrašujícím znamením u novomanželů nezaujatý, či dokonce znuděný výraz jednoho či obou z nich na snímcích. Jestliže si na nich udržují odstup, jde z nich vycítit neupřímnost a nedokážou se před foťákem ani políbit, bude pro ně zřejmě společné nadšení v manželském vztahu jen těžko dosažitelné. A s věčně otráveným partnerem by nejspíš nechtěl žít vůbec nikdo.

Viditelné opovrhování druhým

Plánování svatby je dlouhodobější záležitost a více než cokoliv jiného je zapotřebí, aby se budoucí manželé vzájemně respektovali a dělali kompromisy ve svých názorech, požadavcích, pozvaných hostech a spoustě dalších záležitostech. Pokud jeden přehlíží druhého a pohrdá čímkoliv z výše uvedeného, může to ohrozit nejen svatební den, ale i celé manželství.

Způsob rozkrojení dortu

Poslední bod zní možná trochu směšně, ale proces krájení dortu může mít daleko větší význam, než mu mnozí přikládají. Pokud jej krájejí společně, krmí jeden druhého nebo laškovně rozmáznou trochu krému na nos partnera, vypovídá to o zdravém vztahu dvou milujících lidí. Jestliže ale druhý na podobnou akci zareaguje podrážděně, rázem ho přejde smích a bude chtít svému protějšku jeho čin za každou cenu oplatit, něco je špatně. Pro manželství je totiž každá touha po pomstě reálným nebezpečím.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.