Sex a vztahy

1. srpna 2018 15:53

Martina Čerňanská

Lásko, počkej ještě aneb nezávazné vztahy: Proč a jak randit s více muži najednou? A co z toho budete mít?

Možná taky znáte ten pocit. Chcete si najít konečně toho pravého, ale on prozatím nechce najít vás. Střídáte jednu známost za druhou, ztrácíte čas s jedním nekňubou pro druhého, který přijde po něm.

Co takhle zvolit efektivní cestou a randit s více mužskými na jednou? Něco ve vás možná říká, že to není zrovna fér, ale než tento přístup k objevení toho pravého jednou provždy zavrhnete, pojďte se podívat na plusy i mínusy a hlavně na pravidla, co by se měly dodržovat!

Doba se změnila a přinesla hromadu benefitů, můžeme k navazování vztahů využívat mobilní aplikace jako Tinder, Badoo, najít si láskou přes Facebook, nebo se zamilovat na dovolené do svůdného cizince a volat si s ním zdarma přes Viber či Whatsapp. V současné doby máme spektrum neuvěřitelných možností, než měly pár jindy, ale stejně chceme cítit a prožít lásku a najít si toho opravdu ideálního partnera na to dobré i zlé. Láká nás kariéra, cestování, dřeme na sobě, plníme si své sny a život i náš věk mezitím utíká jako splašený. A tak se nabízí možnost, proč randit a poznávat jenom jednoho mužského, když stejně tak můžeme poznávat třeba tři! Samozřejmě, ale ne zároveň, oni pánové chtějí mít pocit, že máte v danou chvíli oči jenom pro ně. Takže je v tomto egoistickém módu klidně udržujte.

To, co chcete vy je priorita!

Pokud jste ve fázi hledání a oťukávání a s nikým vlastně ani tak nechodíte, protože nevíte, zda to tak opravdu chcete, dopřejte si několik schůzek a termínově je slaďte, ať stíháte. Výhodu je to, že můžete poznávat více mužských, nasávat jejich vlastnosti, všímat si jejich přístupu k vám, odkoukat jejich postoj k životu a pak dané schůzky objektivně vyhodnotit.

„Měla jsem po krk samoty a tak jsem se začala v životě víc bavit, chodila jsem mezi lidi, smála se a ostatní na mou změnu reflektovali. A jak naschvál, mě zaujali hned tři muži. Nechtěla jsem zahodit skvělé známosti jen kvůli tomu, že jsem se stýkala nezávazně s tím předchozím. A tak jsem v randění pokračovala. Došlo i na sex a já si asi po třech měsících uvědomila, že chci toho posledního. I když prvoplánový fešák i lepší partie byl ten prostřední. Nechat si dostatek času na poznání je klíčový fakt a navíc jsem se ke své lásce prorandila poměrně dost efektivně,“ směje Marcela, která volné randění využila k tomu, aby si našla svého pana božského.

Co vám to dá?

Za poměrně krátkou dobu poznáte více lidí, pochopíte, co vlastně ve skutečnosti požadujete od svého nastávajícího, ujasníte si priority a třeba nakonec zjistíte, že skutečně štěstí na vás nečeká v podobě skvěle zajištěného bankéře ani nudného živnostníka, ale s dobrodruhem stejně jako jste vy sama. Abyste si mohli zaletět do Karibiku na skvělou ochutnávku rumu, do Asie na procházku po Velké čínské zdi a teprve pak, až se spolu vyblbnete, tak spolu založíte rodinu. No, nezní to skvěle?

„Měla jsem vůči mužským zbytečné předsudky. Nikdy jsem nechtěla mít rozvedeného, ani toho s dětmi a po volném vztahu s jedním rozvedeným ajťákem s třemi chlapečky jsem pochopila, že vlastně nikoho jiného už nechci, protože i když měl jisté závazky, měl i to, co jsem vedle sebe chtěla mít. Dejte proto šanci i těm, co na první pohled ne vždy odpovídají vašemu vkusu. Ono se to může každou chvílí změnit a pak pochopíte, že bez sebe nemůžete a hlavně už ani nechcete být,“ vysvětluje podnikatelka Karolína (29).

Neberte sex na lehkou váhu, ale ani se nesmíte zamilovat

Pokud k sexu potřebujete city, tak volné romance asi nebudou nic pro vás, protože by vám akorát zahltily srdce láskou, která by ani nemusela být opětovaná. Protože pánové pro sex s ženou city dvakrát nepotřebují, prostě si udělají dobře a pak si zase jdou po svém. Samozřejmě se najdou výjimky, ale musíte počítat i s tímto možným scénářem. Během volného sexování objevíte neskutečně moc aspektů, kterou vás přivedou k vyvrcholení. Každý milenec svou milenku pomiluje jinak, takže zjistíte, že vás třeba neskutečně rajcuje líbání kotníků během vylepšené misionářské polohy, nebo se neskutečně zhlédnete v obraceném koníčku, kdy jste k milému usazená nikoliv obličejem, ale právě zády.

Berte tuto mileneckou dráhu čistě pro své vlastní ukojení, v ničem se nelimitujte, ale stanovte si jisté pravidla. A nescházejte se svými adepty na možnou lásku kdovíjak často, čím častější schůzky budete absolvovat tím dáváte všanc své srdce. Dejte si vždy odstup, ať můžete prožité dobrodružství zanalyzovat a hlavně se vaše pocity, emoce i city ustálí.

autor: LZ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.