Sex a vztahy

14. února 2021 06:00

Petra Kloidová

Lovestory Hugh Jackmana: Manželka dala košem Jaggerovi, aby si vzala chudého herce

Začátek vztahu herečky Deborry-Lee Furness s Hugh Jackmanem je opakem stereotypních hollywoodských lovestory. Osmadvacetiletý Jackman získal první seriálovou roli, aby se zamiloval do o třináct let starší slavné herečky, která se zařekla, že s mladšími herci už nikdy randit nebude. Jejich manželství trvá už pětadvacet let a předcházela mu zásadní historka s Mickem Jaggerem.

Nejvíc sexy muž podle časopisu People, hvězda X-menů nebo velkofilmu Austrálie a jeden z nejlepších australských muzikálových herců. Takové přídomky má Hugh Jackman, který se pyšní i jednou z nejlepších pověstí hollywoodských herců.

První role a životní láska

Hereckou kariéru po studiu žurnalistiky započal těsně před třicítkou. Málokdy se mladému a aspirujícímu herci povede při své první herecké roli potkat také svou životní lásku. Jackman si zahrál jednu z vedlejších rolí v seriálu Corelli, kde se potkal se svou budoucí manželkou. V seriálu televize ABC si zahráli milence.

„Věděl jsem hned, že se mi líbí, ale také to byla moje první práce, ona hrála hlavní roli v seriálu a plně jsem si uvědomoval, že je to obrovské klišé zamilovat se do slavné herečky, které hraji milence. Takže jsem se rychle stáhl a nějaký čas jsme byli dobří přátelé,“ vysvětluje Hugh Jackman v pořadu 60 minutes Australia. Ani Deborrah-Lee Furness se do vztahu s hereckým zajíčkem nehrnula. „Moje novoroční předsevzetí tenkrát bylo, že si už nikdy nic nezačnu s hercem a rozhodně ne s někým, komu je méně než třicet… Seznamte se s mým manželem,“ směje se herečka, která patří mezi největší australské hvězdy.

Mick Jagger dostal košem

Ledy mezi budoucí hollywoodskou hvězdou a australskou star ale za několik týdnů roztály. A částečně za to může i Mick Jagger. Hugh Jackman pořádal večeři ve svém domě, kam přizval přátele, mezi nimi byla samozřejmě i jeho budoucí žena.

„Deborra měla na stole telefon, a tak jsme všichni slyšeli její rozhovor. Volal jí kamarád, který s Mickem Jaggerem čekal před mým domem v limuzíně a chtěl, aby se k nim Deborra přidala na párty. Jsem obrovským fanouškem Rolling Stones a říkal jsem jí, ať rozhodně jde. Ale ona svého kamaráda odmítla větou: Můžeš říct Mickovi Jaggerovi, že právě večeřím s Hugh Jackmanem,“ vzpomíná australský herec, který byl v té době úplně neznámý a její gesto ho dostalo do kolen.

Rok poté měl pár svatbu. Manželé spolu mají dvě adoptované děti a vypadá to, že jiskra v jejich vztahu rozhodně nezmizela.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.