zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lovestory Hugh Jackmana: Manželka dala košem Jaggerovi, aby si vzala chudého herce

Hugh Jackman s manželkou
Autor: profimedia.cz Hugh Jackman s manželkou
Petra Kloidová , Vydáno: 14.02.2021
Začátek vztahu herečky Deborry-Lee Furness s Hugh Jackmanem je opakem stereotypních hollywoodských lovestory. Osmadvacetiletý Jackman získal první seriálovou roli, aby se zamiloval do o třináct let starší slavné herečky, která se zařekla, že s mladšími herci už nikdy randit nebude. Jejich manželství trvá už pětadvacet let a předcházela mu zásadní historka s Mickem Jaggerem.

reklama

Nejvíc sexy muž podle časopisu People, hvězda X-menů nebo velkofilmu Austrálie a jeden z nejlepších australských muzikálových herců. Takové přídomky má Hugh Jackman, který se pyšní i jednou z nejlepších pověstí hollywoodských herců.

První role a životní láska

Hereckou kariéru po studiu žurnalistiky započal těsně před třicítkou. Málokdy se mladému a aspirujícímu herci povede při své první herecké roli potkat také svou životní lásku. Jackman si zahrál jednu z vedlejších rolí v seriálu Corelli, kde se potkal se svou budoucí manželkou. V seriálu televize ABC si zahráli milence.

„Věděl jsem hned, že se mi líbí, ale také to byla moje první práce, ona hrála hlavní roli v seriálu a plně jsem si uvědomoval, že je to obrovské klišé zamilovat se do slavné herečky, které hraji milence. Takže jsem se rychle stáhl a nějaký čas jsme byli dobří přátelé,“ vysvětluje Hugh Jackman v pořadu 60 minutes Australia. Ani Deborrah-Lee Furness se do vztahu s hereckým zajíčkem nehrnula. „Moje novoroční předsevzetí tenkrát bylo, že si už nikdy nic nezačnu s hercem a rozhodně ne s někým, komu je méně než třicet… Seznamte se s mým manželem,“ směje se herečka, která patří mezi největší australské hvězdy.

Seriál Corelli televize ABC, kde se Jackman s Furness dali dohromady
Autor: ABC.com Seriál Corelli televize ABC, kde se Jackman s Furness dali dohromady

Mick Jagger dostal košem

Ledy mezi budoucí hollywoodskou hvězdou a australskou star ale za několik týdnů roztály. A částečně za to může i Mick Jagger. Hugh Jackman pořádal večeři ve svém domě, kam přizval přátele, mezi nimi byla samozřejmě i jeho budoucí žena. 

„Deborra měla na stole telefon, a tak jsme všichni slyšeli její rozhovor. Volal jí kamarád, který s Mickem Jaggerem čekal před mým domem v limuzíně a chtěl, aby se k nim Deborra přidala na párty. Jsem obrovským fanouškem Rolling Stones a říkal jsem jí, ať rozhodně jde. Ale ona svého kamaráda odmítla větou: Můžeš říct Mickovi Jaggerovi, že právě večeřím s Hugh Jackmanem,“ vzpomíná australský herec, který byl v té době úplně neznámý a její gesto ho dostalo do kolen.

Rok poté měl pár svatbu. Manželé spolu mají dvě adoptované děti a vypadá to, že jiskra v jejich vztahu rozhodně nezmizela.

reklama

Související témata: Hugh Jackman , manželství , Valentýn , lovestory , manželka , děti , láska

reklama

Přečtěte si také

reklama