Sex a vztahy

12. října 2018 10:30

Martina Čerňanská

Nevěra hýbe Českem: Zachoval se Tomáš Klus správně?

Nevěra byla, je a bude. To je bohužel smutný fakt. V posledních dnech je toto slovo ale mnohem více skloňováno. A postaral se o to Tomáš Klus.

A to svým veřejným přiznáním na sociálních sítích. Tam se přiznal, že hned po porodu málem zemřel a že je vděčný osudu, že přežil. Dále dodal výčet svých zájmů a to nejzajímavější přišlo hned poté. Napsal, že prakticky od mateřské školy podváděl všechny své přítelkyně, včetně své manželky Tamary, se kterou má zatím (!) 3 děti.

PŘEČTĚTE SI: KDY JE NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOST, ŽE VÁS PODVEDE?

Toto přiznání vyvolalo vlnu reakcí. Mnoho lidí ho podpořilo a poděkovalo mu za jeho upřímnost. Našel se ale i velký počet těch, kteří toto přiznání odsoudilo. Argumentovali tím, že je to soukromá věc, kterou by si manželé měli řešit doma. Několik z nich Tomáš Kluse dokonce podezřívalo z toho, že tímto přiznáním pouze ulevil svému svědomí a vůbec přitom nemyslel svou ženu.

Sdílejte článek
Štítky láska nevěra vztahy Tomáš Klus

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.