zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Mužská nevěra: Kdy je největší pravděpodobnost, že vás podvede?

Mužská nevěra
Autor: iStock Mužská nevěra
anna kopečková , Vydáno: 14.03.2018
Nevěra tu vždy byla a zřejmě i bude. A netýká se samozřejmě jen mužů. Vždyť s kým by jinak ti nevěrníci řádili v peřinách?! Vědecké výzkumy odhalily, kdy jsou muži nejnáchylnější k nevěře, a také to, kdy je nejideálnější čas, aby se usadili.

reklama

Všechny následující údaje vycházejí z výzkumů, ale zároveň vyjádřené v číslech jsou pouze statistikou, proto nemusí platit na každého. Ale samozřejmě vyjadřují určitou tendenci…

První krize

Nejkrizovější období pro muže, pokud jde o vztahy, jsou dvě - kolem třicítky a kolem padesátky. První nastává proto, že se od mužů očekává, aby už opravdu dospěli, někam postupovali, usadili se a ještě milion drobností. Ne že by nechtěli, ale pro muže v tomto věku je poněkud náročné převzít absolutní zodpovědnost za svůj život a svůj strach či nevoli nejednou „léčí" v ženském náručí. Zkusí to tu a tam, a když to nevyjde, tak ještě i támhle. Naštěstí pak přichází období uklidnění - mezi třicítkou a čtyřicítkou se muži zklidňují, nacházejí svou rovnováhu, směr i cíl. Toto je podle vědců nejideálnější období k tomu, aby se usadili a založili rodinu.

Druhá krize

Přejde však pár let a velký strach o mužnost je zpět. Kolem padesátky muži akutně pociťují ubývání sil, život jim protéká mezi prsty, mládí je minulostí, o slovo se hlásí některé nemoci a možná i první poruchy erekce, či snížená chuť na sex. V panice sahají po jednoduchých řešeních, jako je mladší milenka, možná i dvě. Rychlé auto či pěstování si dlouhých vlasů jsou jen prostředky k potvrzení si, že jsou stále žádanými muži.

Co na to žena?

Jak má na to zareagovat chytrá partnerka? Zamknout ho doma, schovat klíče od (nového) auta a kontrolovat telefon? To všechno se zřejmě mine účinkem. Pomoci však může příroda, například doplněk stravy kombinujcící aminokyseliny a správné byliny - kotvičník lékařský, kterému se také říká zelená viagra, nebo řeřichu peruánskou (Maca) podporující libido. Nebo afrodiziakální parfém. A samozřejmě trochu snahy ze strany partnerky. Vědecké studie opakovaně potvrzují, že když má muž doma zázemí, pochopení, pochvalu a ještě po něm žena touží, nechce to měnit a namáhat se někde jinde. Mnohem raději si s chutí a s opětovně zvýšenou hladinou testosteronu užije dobře známé hrátky doma.

Kdy zpozornět

Zvýšená šance na sex s jinou ženou podle vědců prokazatelně hrozí v letech, kdy se muž blíží ke kulatému jubileu (tedy když mu je 29, 39, 49, ...). Když opravdu hodně času tráví na sociálních sítích. A bez ohledu na věk vždy, když je doma partnerkou pouze kritizován za to, že je úplně k ničemu, nic nedokázal, nic neumí. Takže pozor, milé dámy, protože to, kdy a kde si váš muž užije, máte i ve svých rukou (hlavách, slovech, myšlenkách… ).

-jk-

 

reklama

Související témata: nevěra , vztah , rozvod , rozchod , podvedl mě , nevěrník

reklama

Přečtěte si také

reklama