zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

10 jednoduchých způsobů, jak změnit obyčejná jídla na afrodiziakum!

Jídlo a sex jde krásně dohromady
Autor: istock.com Jídlo a sex jde krásně dohromady
cernanm , Vydáno: 02.03.2018
Vytrácí se chuť na milování pod tlakem každodenní rutiny a starostí? Nedopusťte to! Vždyť vášnivý milostný život je jedna z velkých radostí života.

reklama

Vlijte sobě i svému milému do žil nový elán a žádné modré pilulky k tomu nepotřebujete. Vezměte si na pomoc obyčejné jídlo, které rafinovaně změňte na afrodiziakum!

Česnekem k erekci

Mohlo by se zdát, že česnek touhu spíše zabíjí, alespoň, co se dechu týče, ale opak je pravdou! Česnek disponuje enzymy, které podporují správné proudění krve. Někteří lidé dokonce považují česnek za účinný lék na erektivní dysfunkci. Jednoduše česnek nakrájejte do polévky, na pánev k masu nebo zapečeným těstovinám a ani ho v dechu neucítíte.

Špenátový zázrak

Také špenátové lístky působí skvěle na sexuální zdraví lidí. Špenát je zdroj živin, zejména hořčíku, který uvolňuje tepny a podporuje průtok krve do genitálií, což znamená více stimulace a silnější erekce. Vědecké studie ukázaly, že hořčík zvyšuje také hladinu testosteronu u mužů, uklidňuje tělo a zvyšuje energii. Tak šup se špenátem do salátu, k masu nebo do sendviče.

Vlašáky dělají pašáky

Vlašské ořechy jsou lahodné a zdravé. Navíc jsou velice účinným prostředkem při povzbuzení milostných chutí. Jsou skvělým zdrojem zdravých omega-3 mastných kyselin. Tím podporují zdravé srdce a kardiovaskulární systém. Jsou to také přirozená antidepresiva, které vám udržují dobrou náladu a chuť na dobrý sex. Hrst vlašských ořechů hoďte do salátu, ranního jogurtu nebo je slupněte na svačinku.

S bazalkou bude blaze

Možná jste to netušili, ale bazalka není dobrá jen do těstovin a do pesta, ale i pro kvalitní sex. Obsahuje totiž flavonoidy, které jsou protizánětlivé a povzbuzují nízké libido i erekci. Jeden šálek čerstvě nakrájené bazalky je dost na sexuální upgrade.

Pikantní chilli

Chilli papričky jsou sexy samy o sobě, ale opravdu pomáhají i v posteli. Obsahují kapsicin, který v těle spustí účinky napodobující sexuální vzrušení. Budete mít zrychlený puls, lepší oběh, trochu se zapotíte a uvolníte endorfiny. A pokud je vaše tělo v už náladě, hlava ho bude rychle následovat. Kapsicin může také zvýšit senzitivitu nervů, a tedy i potěšení. Jen si po manipulaci s papričkami vždy umyjte ruce, ať není více bolesti než radostí.

PŘEČTĚTE SI: MILUJETE PÁLIVÁ JÍDLA? VÍME, CO TO VYPOVÍDÁ O VAŠÍ POVAZE!

Medové opojení

Med byl považován za "nektar Afrodity”. Aby ne, med obsahuje bór, který má skvělý účinek na libido. Jedna studie ukázala, že zvýšená hladina bóru v ženském těle umocnila sexuální prožitek dam. Prostě Afrodita věděla… Až budete k večeři smažit kuřecí nugety, udělejte k nim i medový dip s hořčicí.

Semena granátového jablka

Granátová jablka jsou nabitá antioxidanty, které zvyšují arteriální průtok krve do mozku, srdce a genitálií. A vy už tušíte, co to může udělat! Přidejte ½ šálku semínek z granátového jablka do salátu nebo rýže nebo jimi posypejte dezert. Nebo jimi posypejte klidně sebe….

Vanilkové nebe

Vanilková vůně je tak uklidňující a příjemná! Její přítomnost dokáže snížit hladinu kortizolu a uvolnit nervový systém, který je rozhodující pro získání té správné nálady. A vůně vanilky nás může také stimulovat sexuálně! Kápněte si vanilkovou esenci do kávy, to bude dvojnásobná vzpruha pro váš ranní erotický rituál.

Ústřice…

Uznáváme, že to není pro našince běžná svačinka a mnoho lidí ústřice trochu děsí, ale je nesporné, že tihle měkkýši pomáhají při produkci testosteronu a sexuální stimulaci. Je to díky pořádné dávce zinku, který se v nich nachází. Aminokyseliny a serotonin mohou také vstoupit do hry a povzbudit potěšení nervové soustavy. A kdyby nic jiného, může vašeho partnera “nakopnout” do nálady už jen ten tvar…

Bonus na konec: Překvapivé afrodiziakum - brokolice!

Mohlo by vás také zajímat:

Koření dodá pokrmům správnou chuť a některé dokáže i něco víc

5 druhů koření pro sexy postavu a krásnou pleť

Každý stroužek je zásobárnou zdraví

16 pozitivních účinků česneku, o kterých jste možná nevěděli

Alkohol je od starověku nejpoužívanějším afrodiziakem

Alkohol v posteli: Kdy ještě pomáhá a když už škodí?

autor: KU

reklama

Související témata: česnek , láska , chilli , ústřice , med , vanilka , Bazalka , afrodiziakum , Sex , špenát

reklama

Přečtěte si také

reklama