Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Nevěra žen jako prevence vymření? Podle vědců ano!

Evoluční biologové na základě výzkumu tvrdí, že promiskuita brání vymření. Podle statistik je dnes již mužů méně a to otvírá cestu k návratu ke starým kořenům.
Vydáno: 12.08.2019
Nevěra žen jako prevence vymření? Podle vědců ano!
Autor: istock.com Nevěra žen jako prevence vymření? Podle vědců ano!

Totiž k polygamii, neboť na každou ženu se prý již muž nedostane, či k nastolení sexuálního mnohomužství.

Evoluční biologie v čele s profesorkou Ninou Wedell na základě svých výzkumů tvrdí, že promiskuitní samice jsou zárukou, že druh jako takový nevymře. Muži, radujte se, věda našla další důvod pro sexuální mnohomužství.

Podle anglických vědců výzkumy ukazují, že prý věrné ženy rodí více potomky ženského pohlaví. A jak známo, více potomků ženského pohlaví vede k vymizení samců a vymření druhu. Při pokusech na univerzitách v Exeteru a Liverpoolu se důkaz tohoto tvrzení nalezl při sledování octomilek. Populace octomilek se striktně monogamními samicemi už po devíti až patnácti generacích vymřely.

Svět spěje k polygamii či sexuálnímu trendu mnohomnužství, neboť opravdu muži nejsou. Statistiky ukazují, že např. v New Yorku je pět svobodných žen na jednoho svobodného muže. V České republice je o 300 000 žen více než mužů, na Slovensku o 150 000 a v Maďarsku prý až o půl milionu.

Nechceme-li tedy jako druh vymřít, nezbývá než se pářit.

Zdroj: Muži chtějí milenky od Laury Janáčkové

Muži chtějí milenky
Autor: Aleš Čuma Muži chtějí milenky

Laura Janáčková

Doc. PhDr. Dr.phil. Laura Janáčková, CSc. je docentkou klinické psychologie Sexuologického ústavu 1. LF UK a VFN v Praze. Založila oddělení somatopsychiky ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze a je vedoucí Institutu partnerských vztahů. Dlouhodobě se zabývá psychologií v oblasti aplikované medicíny a komunikace, především onkopsychologií, psychosomatikou, problematikou bolesti, lidských vztahů a sexuálního chování. Publikovala desítky odborných i populárních článků, je samostatnou autorkou několika knih. Má vlastní pořad v rádiu a účastní se mnoha televizních natáčení.

Článek je zařazen v: nevěra, láska, manželství