zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

V 11 měsících jí zemřela matka na mrtvici, otec spáchal sebevraždu. Televize jí staví dětský pokoj

Jak se staví sen - extra 27.1.2020 rodina
Autor: Prima archiv Jak se staví sen - extra 27.1.2020 rodina
kloidop , Vydáno: 27.01.2020
Příběh, který už má za sebou teprve tříletá Kristýnka, vžene slzy do očí. Paní Bohumila je babičkou Kristýny – je v důchodu a zároveň na mateřské dovolené. Rozvedená Bohunka je na péči o tříletou holčičku sama.

reklama

Paní Bohunka je v důchodu, ale pečuje o tříletou vnučku Kristýnu. Její maminka žila s otcem Kristýnky, vychovávali spolu jejího syna z prvního manželství a malou Kristýnku, ale partnerství nebylo bez problémů. Přítel moc nepracoval a také měl spoustu dluhů, kvůli kterým skončil dokonce ve vězení.

Mozková mrtvice změnila Kristýnce celý život

Mladá maminka 11měsíční Kristýnky náhle zemřela na mozkovou mrtvici, která ji postihla během návštěvy partnera ve vězení. Rodina se rozhodla její orgány darovat, a zachránit tak alespoň další životy. Po matce Kristýnky tak zůstaly dvě děti. Dospělý syn šel bydlet ke svému biologickému otci a malá dcerka zůstala u babičky, protože otec Kristýnky krátce po opuštění vězení spáchal sebevraždu.

Starší dcera Ivy Kubelkové také zkouší modeling

Moje dcera je fajn holka, v modelingu jí nebudu bránit, říká Iva Kubelková

Dnes se o malou Kristýnku stará paní Bohumila. Ta si v životě bohužel také užila svoje.  Dvakrát se rozvedla. Její druhý manžel pil a nyní žije jako bezdomovec. Měla dvě děti – syna a dceru. Syn žije s rodinou v nedaleké vesnici a během proměny jí poskytne azyl u sebe. Bohunka pracovala jako prodavačka. Teď je sice v důchodu, ale vlastně také na mateřské dovolené.

Jak se staví sen pomáhá rodině v nouzi

Bohunka by si hlavně přála pokoj pro Kristýnku. Nyní spí s vnučkou v ložnici. Ta slouží zároveň i jako dětský pokojíček. Její představa je, že by šla ložnice přepažit a v jedné části by byl obývák a v druhé prostor pro spaní. V obýváku by mohl vzniknout dětský pokojíček. Sama zrekonstruovala koupelnu. Po rozvodu si koupila i nový jednoduchý nábytek. Neví si ale rady se změnou dispozic a finance nazbyt vzhledem k důchodu také nemá. Byt se nachází v panelovém domě. V bytě je koupelna a záchod s vyzděným a zrekonstruovaným jádrem, malá provizorní kuchyň, ještě menší šatna, chodba, obývák s herním koutkem a ložnice. Kromě dětského pokoje by babička s vnučkou uvítaly dostatek úložného prostoru, postel jako pro princeznu a koutek na hraní, který by později sloužil k učení. Pokoj pro Kristýnu je jasný, ale co dál vzhledem k šibeničnímu času?

reklama

Související témata: Jak se staví sen , Iva Kubelková , příběh

reklama

Přečtěte si také

reklama