Co říkají herci z plakátů? Že prý „už brzy“

Veronika Žilková, Mahulena Bočanová, Monika Zoubková, Roman Vojtek, Stanislav Majer nebo Jan Šťastný. Některé z těchto slavných herců už potkáváte na ulici, přesněji na vás shlížejí z billboardů a plakátů. Proč a co celá kampaň televize Prima veřejnosti oznamuje?

Třeba se brzy zamilujete, přesněji "si" zamilujete. Nový seriál! Premiéra Všech mých lásek je už za dva týdny v neděli 25. ledna.

Novinka vypráví o pozitivním přístupu k životu, o touze a odvaze překonat všechny překážky, které přináší. I když je často velmi dramatický a těžký, dá se vše zvládnout s humorem a nadsázkou. Sledujte osudy Marie Svobodové (v podání sympatické Veroniky Žilkové) a jejího okolí.

Sledujte příběh ženy, kterou osud připravil o manžela. Ona však nepodlehne smutku a rozhodne se naplno žít dál: pořídí si nový byt na krásném místě, nebrání se přijímat nové výzvy.

A zde si prohlédněte hrdiny seriálu Všechny moje lásky i to, co se jim honí v hlavě.

Mahulena Bočanová si v roli Lízy mimo jiné pěkně zaběhá. Víc neprozradíme, počkete si:-)

Postava Marie Veronice Žilkové určitě sluší. Nenechte si ujít její vývoj v Láskách

Postava Jana Šťastného, Jirka, to nebude mít lehké

Roman Vojtek coby Lukáš, který v seriálu vyfasoval starostlivou manželku (hraje ji Monika Zoubková)

Jak dopadne zaměstnaný podnikatel Patrik v podání Stanislava Majera? S manželkou Lízou (Mahulena Bočanová) mají dvě šikovné děti. A mají i peníze...

Toto by vás k seriálu Všechny moje lásky mohlo také zajímat.

A tohle už víte?

Monika Zoubková si ve Všech mých láskách zahraje paní "Starostlivou".

(schneidy)

Premiéra rodinného seriálu Všechny moje lásky je už v neděli 25. ledna. Novinka vypráví o pozitivním přístupu k životu, o touze a odvaze překonat všechny překážky, které přináší. I když je často velmi dramatický a těžký, dá se vše zvládnout s humorem a nadsázkou. Sledujte osudy Marie Svobodové (55) (v podání sympatické Veroniky Žilkové) a jejího okolí. Sledujte příběh ženy, kterou osud připravil o manžela. Ona však nepodlehne smutku a rozhodne se naplno žít dál: pořídí si nový byt na krásném místě, nebrání se přijímat nové výzvy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.