EXTRA S Láskami tváří v tvář. Podívejte se, kde seriál vzniká

VML - Setkání s Láskami tváří v tvář

Osmdesátka výherců soutěže TV Prima navštívila ateliér svého oblíbeného seriálu Všechny moje lásky na pražském Strahově. S nimi si přišly popovídat herečky Veronika Žilková, Jana Bernášková, Libuše Švormová, Ilona Svobodová, Klára Sedláčková Oltová nebo Petra Štíbrová.

Veronika Žilková, která hraje hlavní hrdinku Marii, se tak poprvé objevila vedle svého mladšího já Kláry Sedláčkové Oltové, takže si diváci v ateliéru mohli na vlastní oči porovnat jejich podobu. “Trochu si připadám jako ve filmu od Julese Verna, potkává se tu minulost se současností. Klára hraje mé mládí a já hraju její zralost,” řekla Veronika Žilková během setkání s výherci soutěže TV Prima.

Všechny moje lásky vysíláme každou středu ve 20.15 na Primě.

Více fotek z návštěvy ateliéru najdete na FB seriálu TADY Klára zase přidala historku o tom, že ji občas v seriálu nepoznají ani její vlastní synové. “Kluci často, když vidí v seriálu Veroniku, volají: Maminko, a tohle už jsi ty, nebo ne?” Smála se.

Jednotlivé byty hlavních hrdinů Lásek se skupinkami výherců procházela i herečka Jana Bernášková, která hraje v seriálu lékárnici Anežku.

Vše o seriálu najdete TADY Divákům v zákulisí prozradila například některá tajemství týkající se vybavení lékárny. “Když vyndavám nějaké léky, beru je zásadně z těchto dvou šuplíků. A sem si občas schovávám scénář, abych se do něj mohla podívat, kdybych zapomněla text,” ukázala návštěvníkům ateliéru tahák, opřený o monitor počítače, který v předním záběru kamera nevidí.

Celé epizody seriálu Všechny moje lásky můžete sledovat také na Prima PLAY “Zájem diváků mě moc těší, jen mě někdy pobaví, že neoddělují skutečnost od seriálové fikce, že si nás s našimi seriálovými postavami ztotožňují. Doufám, že jsme jim udělali radost, když se s námi mohli vyfotit a popovídat si. Já jsem si udělala radost dopoledne, koupila jsem si spoustu kytek a osázela všechno, co se dalo,” smála se Ilona Svobodová, která hraje Janu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.