GALERIE Zoubková a Vojtek manželé. Brzy na Primě!

Premiéra očekávaného seriálu televize Prima Všechny moje lásky je za rohem. Kromě dříve avizované Veroniky Žilkové, která ztvární ústřední postavu Marie, se můžete těšit také na Moniku Zoubkovou a Romana Vojtka. Právě tato dvojice si v novince zahraje manželský pár.

Na úvod se seznamte se seriálovou Zuzkou a Lukášem.

„Zuzana věří, že dobro vždy zvítězí a zlo bude poraženo. Je to taková paní Spravedlivá, která ale není vždycky správně pochopená svým okolím,“ přibližuje svoji postavu Monika Zoubková.

„Lukáš je schopný, ale poněkud pohodlný chlap, u kterého někdy slova výrazně předcházejí činy. Také ne vždy sdílí nadšení své ženy zachraňovat lidstvo a napravovat všechny křivdy světa. Bere to však s nadhledem,“ doplňuje její slova Roman Vojtek.

Jak se fotí Lásky

Fotografování vypadalo jako to, které jsou herci běžně zvyklí absolvovat při focení k rozhovorům či na titulní strany časopisů. Přesto bylo jiné, a to v tom ohledu, že výsledná fotka neukazuje Moniku s Romanem, ale postavy, které v novém rodinném seriálu hrají. To samé se týká jejich oblečení – kostýmu, líčení i výrazu, jež o povaze jejich postav mnohé napovídají.

BONUS Prohlédněte si ještě fotografie z ateliéru a zákulisí celé akce na Primě.

(schneidy)

Toto by vás k seriálu mohlo také zajímat. Na samém natáčení došlo k zadní změně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.