Květiny pro "Marii Svobodovou". Které sednou k Veroničině seriálové postavě?

Od 25.ledna můžete na Primě sledovat nový rodinný seriál Všechny moje lásky. V hlavní roli je žena, Marie Svobodová (55), sympaťačka, která se dokáže poprat s osudem. Hraje ji příjemná a přirozená česká herečka Veronika Žilková. Podívejte se na ni už teď v galerii fotek z natáčení zimních znělek.

V sexy červených přiléhavých šatech nyní usměvavou herečku vidíte často. Jak na TV obrazovce, tak na billboardech k seriálu Všechny moje lásky.

Vše o seriálu najdete ZDE

V krátkých znělkách pak herečka svírá v ruce ještě květiny. Těmi pro Marii Svobodovou, kterou v televizní novince i celé kapani Veronika Žilková hraje, byly zvoleny vznešené kaly. Proč? Možná proto, že podle květomluvy symbolizuje tento štíhlý a vznešený květ krásu a přátelství.

Jaká je seriálová Marie? "Má postava se jmenuje Marie Svobodová. Je to žena, která se navzdory těžkým zkouškám osudu snaží hledat nová řešení. Je to myslím velmi pozitivní hrdinka, svou aktivitou překonává různá svá životní traumata. Ke svému životu a svému pozvolnému stáří přistupuje s opravdu velkou aktivitou – to je to, co je pro ni příznačné," prozrazuje před nedělní premiérou seriálu herečka Veronika Žilková o roli.

Co má Marie Svobodová s Veronikou Žilkovou společného? Na první pohled sex-appeal i vtip. A podle samotné herečky? „K Marii mám opravdu hodně blízko – žije ale o něco veselejší život, než žiju já, protože mně přinesl život mnohem víc traumat než Marii. Ztvárnění této postavy je výletem do části mé duše, kterou v sobě mám, ale nepoužívám ji, díky natáčení se k ní můžu dostat – takže si v pracovní době můžu zažít něco, na co běžně nemám čas. Já si to opravdu moc užívám."

Všechny moje lásky mají i svůj FB profil. Řekněte seriálu svůj názor.

Když se podíváte na představitelku seriálové Marie Svobodové, právě kala k ní sedne nejlépe. Co říkáte?

(schneidy)

Toto by vás mohlo zajímat v souvislosti s kalou.

Sledujte osudy Marie Svobodové (v podání Veroniky Žilkové)

Herečka Veronika Žilková má kvůli roli něco navíc. Co?

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.