Manželé Hrušínští překvapí v nové roli na Primě

Už brzy budete koukat, co na toto vynikající české herecké duo přichystal scenárista nového rodinného seriálu Všechny moje lásky Rudolf Merkner. Abychom vás hned na začátku nepřipravili o překvapení, prozradíme jen, že jim připravil vskutku zábavnou a nečekanou zápletku.

Tento příjemný herecký pár není třeba dlouho představovat. Spolu a bez skandálů jsou už hezkou řádku let. Svůj harmonický vztah určitě nehrají. I po třiceti letech se k sobě chovají s úctou, umějí si ze sebe vzájemně udělat legraci. Když vystupují na veřejnosti, nijak se neprožívají, byť by vlastně jako opravdové herecké osobnosti klidně mohli.

Jako manželé vynikají Miluše a Jan Hrušínští i na divadelních prknech. Možná jste je viděli v ústřední roli v komediální divadelní inscenaci Takový žertík, která je spolu s dalšími vydařenými komediemi už 10 let v repertoáru pražského Divadla Na Jezerce, kde je Jan Hrušínský principálem.

Po dlouhé době si společně zahrají i před kamerou

Ač se v prvním plánu nabízí, že by manželé Miluše Šplechtová a Jan Hrušínský mohli hrát sezdaný pár i v novém seriálu, není tomu tak. Jak blízko k sobě budou mít ve Všech mých láskách, uvidíte už brzy. Když hráli své postavy před fotoaparátem, pěkně to mezi nimi jiskřilo...

Takto se představuje "Železná lady" Zdena Zábranská v podání Miluše Šplechtové:

A tady je vizitka starosty Karla Čeňka v podání Jana Hrušínského:

Na úplně první snímky ze zákulisí focení propagačních materiálů k seriálu Všechny moje lásky a pár fotek z natáčení se můžete podívat také v galerii:

(schneidy)

Toto by vás k seriálu Všechny moje lásky mohlo také zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.