Marie se zaplétá do vlastních lží. Uvidíte v premiérových Láskách

Majitel nakladatelství pan Motýl naléhá na Marii, aby své články zkreslila, protože se jimi řídí i jeho manželka. Paní Motýlová dochází k přesvědčení, že jí její manžel s Marií zahýbá. Situace eskaluje, Marie začíná lhát a vše se jí vymkne z rukou. Motýlová se znenadání zjevuje u jejích dveří.

22. epizodu seriálu Všechny moje lásky vysílá Prima v neděli 10. července ve 20.15.

Marie, Zuzana a Líza shánějí místo pro svoje komunitní centrum. Líza, která z tržně ekonomických důvodů nechce, aby bylo centrum v Cheesecakeu, navrhne, že se o věc postará. Jde za Zdenou na radnici se žádostí o prostor. Ale když se Zdena dozví, že v projektu figuruje i Marie, žádosti nevyhoví.

Přijíždí Ondřej, syn Marie. Postupně vyjde najevo, že už se do Bruselu nechce vrátit, je tam páté kolo u vozu a vztah s Klárou se rozpadá. Ondřej se zakoukává do Anežky. Na konci ale přijíždí Klára, která nechce manželství tak snadno vzdát.

Předchozí epizody můžete sledovat ONLINE na Prima PLAY

Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.