Marie zahájí pátrání po receptu na zajíčka

Ondra se po návratu z Bruselu stále nedovede rozhodnout, jak naloží se svou budoucností. Pozve svého spolužáka Štěpána vegana na společnou večeři domů. Marii imponuje host přístův přístup k životu a přeskočí mezi nimi první malá jiskra. Co bude dál?...

Jestli Marie odolá mladému a vtipnému Štěpánovi, který je o dvacet let mladší než ona, uvidíte v dalším premiérovém dílu vašeho oblíbeného seriálu.

Premiérovou 23. epizodu seriálu Všechny moje lásky vysíláme v neděli ve 20.15 na Primě

Soused Jirka se baví tím, že provokuje Marii v diskuzích pod jejím blogem jako Posel z Marsu. Zjistí to Patrik a přidá se k němu.

Aktivity spojené s rozjezdem komunitního centra, pro které shánějí kamarádky Marie, Zuzana a Líza místo, jsou v plném proudu.

Předchozí epizody můžete sledovat ONLINE na Prima PLAY

Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek
Štítky vegan mladší partner

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.