Nový začátek: Marie sepisuje všechny svoje lásky

VML - Nový začátek: Marie sepisuje všechny lásky

Manžel Mirek je pryč. Před smrtí nahrál své poslední přání: aby se jeho Marie znovu zamilovala. „Ono se řekne, nemá cenu uzavřít se před životem. Ale dá se to? Když vás opustí největší životní láska a opora, navíc je vám pětapadesát,“ reaguje zprvu nejistě na nevšední vzkaz Marie. Co udělá dál?

Začne hledat. Se slovy „někde začít musím“, bere do rukou deník a příznačně si ho nadepíše Všechny moje lásky. A vzpomíná...

„Na základce mně miloval Franta.“ Ten dobýval přízeň Marie na pískovišti a po parcích vtipy.

Dále se Marii vybaví David, opravdová láska ze střední školy. David byl poetická duše. Na dívku svého srdce šel básněmi Egona Bondyho. „Když je dnes člověku dvacet, chce se mu hnusem zvracet.“ Jestli si ji náhodou nemůžete vybavit celou. Přidáváme ještě pokračování :-)

Vše o seriálu Všechny moje lásky najdete TADY

„... ale těm co je čtyřicet

je toho vyblít ještě více

jen ten komu je šedesát

může jít se sklerózou klidně spát.“

Do třetice Marii vytane v paměti Petr, frajer z „vejšky“.

Podívejte se ve vystřižené scéně z pilotního dílu seriálu Všechny moje lásky, jak ovdovělá Marie začíná pátrat po svých láskách. Najdete ji v úvodu.

Teď si Mariininy první lásky prohlédněte ještě ve fotogalerii.

Setká se s těmito muži ještě někdy? A jací by dnes vlastně byli? Marie k tomu duchapřítomně dodává, že i kdyby se s některou ze svých lásek potkala, určitě už bude zadaná. Počkejte si v příštích dílech seriálu.

Všechny moje lásky se vysílají každou neděli ve 20.15 na Primě!

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.