PUSŤTE si další premiérový díl seriálu Všechny moje lásky ONLINE

PUSŤTE si další premiérový díl seriálu Všechny moje lásky ONLINE

TADY si PUSŤTE všechny epizody a premiérové díly z neděle ONLINE – na PrimaPLAY

O co šlo v nedělním dílu? Majitel nakladatelství pan Motýl naléhal na Marii, aby své články zkreslila, protože se jimi řídí i jeho manželka. Paní Motýlová totiž dochází k přesvědčení, že jí její manžel s Marií zahýbá. Situace eskaluje, Marie začíná lhát a vše se jí vymkne z rukou. Motýlová se znenadání zjevuje u jejích dveří.

Marie, Zuzana a Líza shánějí místo pro svoje komunitní centrum. Líza, která z tržně ekonomických důvodů nechce, aby bylo centrum v Cheesecaku, navrhne, že se o věc postará. Jde za Zdenou na radnici se žádostí o prostor. Ale když se Zdena dozví, že v projektu figuruje i Marie, žádosti nevyhoví.

Přijíždí Ondřej, syn Marie. Postupně vyjde najevo, že už se do Bruselu nechce vrátit, je tam páté kolo u vozu a vztah s Klárou se rozpadá. Ondřej se zakoukává do Anežky. Na konci ale přijíždí Klára, která nechce manželství tak snadno vzdát.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.