PUSŤTE si nedělní premiérový díl seriálu Všechny moje lásky ONLINE

Odolala Marie mladému a vtipnému Štěpánovi, který je o dvacet let mladší než ona? To jste mohli vidět v dalším premiérovém dílu vašeho oblíbeného seriálu. Kdo ho nestihl v neděli, můžete si ho nyní přehrát online hned v úvodu článku.

Všechny epizody můžete sledovat ONLINE na Prima PLAY

O co šlo ve 23. epizodě: Ondra se po návratu z Bruselu stále nedovede rozhodnout, jak naloží se svou budoucností. Pozve svého spolužáka Štěpána vegana na společnou večeři domů. Marii imponuje hostův přístup k životu a přeskočí mezi nimi první malá jiskra.

Soused Jirka se baví tím, že provokuje Marii v diskuzích pod jejím blogem jako Posel z Marsu. Zjistí to Patrik a přidá se k němu.

Aktivity spojené s rozjezdem komunitního centra, pro které shánějí kamarádky Marie, Zuzana a Líza místo, jsou v plném proudu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.