PUSŤTE si nedělní Všechny moje lásky ONLINE. Bylo rande se zajíčkem

Další premiérový díl rodinného seriálu Všechny moje lásky s názvem Světlo v temnotách si můžete přehrát online hned v úvodu článku.

Všechny odvysílané epizody seriálu Všechny moje lásky si můžete přehrávat na webu Prima PLAY

Marie se opravdu začne scházet s mladším Štěpánem. Kamarádky Líza a Zuzka jsou na něj už také zvědavé. Myslí si, že Marie se Štěpánem něco má...

A zajímavé to začíná být i na radnici. Starosta díky spolupráci s Lukášem zjišťuje, že se Zdena zapojuje do aktivit komunitního centra. Ta má jedinou podmínku. Centrum povolí pouze bez účasti Marie.

Skleslá Líza se rozhoduje, jestli přijme Zdeninu drsnou nabídku i s její podmínkou: buď Marie, nebo krásné centrum.

K Marii se navíc nastěhuje další nečekaný host - bratr Ota. Řeší totiž problém se ženou Irenou a jejími kraniosakrálními seancemi.

Podívejte se na upoutávku, o čem byl nedělní premiérový díl:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.