Seriálový manuál: Kdo je kdo ve Všech mých láskách

Koho ze slavných český herců uvidíte v českém seriálu Všechny moje lásky? Vybavíte si, kdo koho hraje a vztahy mezi postavami? Pro všechny případy jsme pro vás připravili jednoduchý přehled všech důležitých postav.

Rodinný seriál Všechny moje lásky vypráví o pozitivním přístupu k životu, o touze a odvaze překonat všechny překážky, které přináší. I když je často velmi dramatický a těžký, dá se vše zvládnout s humorem a nadsázkou. Sledujte osudy pětapadesátileté Marie Svobodové a jejího okolí.

Celý seriál Všechny moje lásky si nyní můžete kdykoliv přehrát online na webu iPrima.cz

Všechny důležité postavy, které v Láskách vystupují, můžete studovat v přehledně zpracovaných podkladech televize Prima TADY

A nebo si o postavách přečtěte níže.

Marie Svobodová

(Veronika Žilková)

To ona do každé situace vnáší dobrou náladu. S pozitivním nadhledem se statečně pere se životem, který je plný zvratů. Jeden zásadní překvapil Marii po padesátce. Osud ji připravil o manžela. Ona však nepodlehne smutku a rozhodne se naplno žít dál: pořídí si nový byt na krásném místě, nebrání se přijímat nové výzvy. Marie není sama, má se o koho opřít. Jsou tady její dvě dospělé děti, Ondřej a Míša, bratr Ota nebo milovaná maminka. A má i kamarádky a nové sousedy. Zvládne všechno s nimi? Jak se říká, není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř!

Mirek Svoboda, manžel Marie

(Karel Heřmánek)

Mariina životní láska s velkým L. Chlap, na kterého se mohla vždy spolehnout a se kterým prožívala ty nejkrásnější chvíle v životě. Schopný, úspěšný, pracovitý… Muž, na něhož se po jeho odchodu těžko zapomíná.

Ondřej Svoboda, syn Marie

(Jiří Havelka)

Úspěšný mladý muž, dobře vychovaný svou milovanou matkou, toho času budující si kariéru v Bruselu. Ani větší vzdálenost mu však nebrání v tom, aby poskytoval rodinným příslušníkům i svým přátelům cenné rady, které myslí vždy dobře.

Míša Svobodová, dcera Marie

(Veronika Kubařová)

Marii v sobě rozhodně nezapře. Život miluje a vrhá se do něj poněkud bezhlavě. Za studií neplánovaně otěhotní, a její mateřství tak zasáhne do chodu celé rodiny… Míša je hozená do vody a plave, jak umí.

Dominik Koucký, přítel Míši

(Štěpán Benoni)

Rozhodně se o něm nedá říct, že by v počátku z Míšina těhotenství překypoval nadšením. Narození dcery mu ale obrátí život naruby a on se s tím pere po svém. Jeho přeměna v nadšeného otce je komická. Řadu jeho nejbližších ale jeho pečlivý přístup k výchově dcery Terezky mile překvapí.

Alice Baroková, matka Marie

(Libuše Švormová)

Po někom Marie elán a smysl pro humor zdědit musela. Její matka rozhodně není žádná životem unavená důchodkyně. Naopak – je to velmi energická osoba, která by život své milované dcery měla ráda pod kontrolou stejně, jako své oblíbené květiny v zahradnictví, ve kterém dlouhé roky pracovala. Je ale moudrá a ví, že už to není úplně možné.

Ota Barok, bratr Marie

(Miroslav Vladyka)

Do jisté míry pravý opak sestry Marie, kterému mnohem více než mezilidské vztahy říkají různé šrouby a dráty. Domácí kutil a všeuměl, který svou sestru sice ne vždy chápe, ale rozhodně ji miluje a snaží se ji, byť někdy poněkud „svérázně“, podporovat.

Líza Tobiášová, sousedka a kamarádka Marie

(Mahulena Bočanová)

Schopná, atraktivní žena, tvrdá manažerka, která žije sen mnoha jiných – fešácký a schopný manžel, krásné a zdravé děti, moderní byt v prestižní čtvrti a úspěšně rozjetá kariéra. Je to opravdu ale to, co od života chce? Být „paní dokonalá“? Není to jen hra pro okolí? Občas podlehne pocitu osamění, který si kvůli manželovým cestám kompenzuje po svém.

Patrik Tobiáš, manžel Lízy

(Stanislav Majer)

Chlap, který je tak trochu ženatý se svou prací. Je úspěšný, ambiciózní, zcestovalý, ale běžný život jeho rodiny ho tak trochu míjí. A vlastní žena de facto také. Manželství totiž nejsou jen dárky ze zahraničních služebních cest…

Oliver a Sabina Tobiášovi, děti Lízy a Patrika

(Zdeněk Piškula a Agáta Zimová)

Pubertální děti manželů Tobiášových, kteří se jako všichni jejich vrstevníci občas řídí heslem „jak můžou mít tak geniální děti takhle nemožné rodiče…“. Oliver miluje svůj florbal, videohry a hudbu. Sabina se oproti tomu věnuje módě, a píše si o tom dokonce vlastní blog.

Zuzana Matějková, sousedka a kamarádka Marie

(Monika Zoubková)

„Paní spravedlivá“, která věří, že dobro vždy zvítězí a zlo bude poraženo. Její snahy každého napravovat se ne vždy shledávají s pochopením a také ne vždy přinesou kýžený výsledek. Protože nic se nemá přehánět. „Tak co zase řešíš teď, Zuzko?“ tak nejčastěji vítají Zuzanu její kamarádky.

Lukáš Matějka, manžel Zuzky

(Roman Vojtek)

Kreativec tělem i duší. Poněkud ale pohodlný chlap, u kterého někdy slova výrazně předcházejí činy. Rozhodně ne vždy sdílí nadšení své ženy zachraňovat lidstvo a napravovat všechny křivdy světa. Její umanutost pro spravedlnost za každou cenu bere s velkou nadsázkou, i když mu to někdy pije krev.

Mikuláš, syn Matějkových

(Tobiáš)

Syn Zuzky a Lukáše. Miluje duplo, traktory, a když je sám doma s tatínkem, tak i čokoládu. Dočká se tohle batole někdy sourozence?

Jirka Zábranský, soused Marie a manžel Zdeny Zábranské

(Jan Šťastný)

Jedním slovem „podpantoflák“, který je vláčený svou chorobně ambiciózní manželkou. Ale není to z jeho strany jen ochranná slupka, jak si žít po svém? Vždyť vrtat se v autech a chodit s kamarádem na ryby je tak fajn! Tak nač si to kazit zbytečným vysvětlováním reality. Mimopracovní aktivity své manželky bere jako nutné zlo.

Zdena Zábranská, sousedka Marie a místostarostka

(Miluše Šplechtová)

Klidně by si mohla půjčit oslovení „Železná lady“. Z místa učitelky v mateřské školce se vypracovala až na radnici. Ambice a ctižádost této dámě rozhodně nechybí. A neváhá využít všech prostředků, aby své plány naplnila. Skutečně všechny… Ví moc dobře, že bez krku se hlavou kroutit nedá.

Karel Čeněk, starosta

(Jan Hrušínský)

Na první pohled charismatický, rozhodný, sebevědomý a vzdělaný muž na svém místě. Na ten druhý už to ale tak jednoznačné není. Uskutečnění jeho plánů vyžaduje odpovídající podporu a spojence. Kdo ale radnici vládne doopravdy, když jsou spojenci ve větší převaze než velitel?

Anežka, sekretářka

(Jana Bernášková)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.