Sledujte úspěšný rodinný seriál Všechny moje lásky kdykoliv ONLINE!

Příběh o pozitivním přístupu k životu, o touze a odvaze překonat všechny překážky, které přináší. Zpříjemněte si léto s oblíbeným rodinným seriálem Všechny moje lásky. Všech 28 dílů si můžete kdykoliv přehrát na webu iPrima.cz online.

Všechny díly seriálu Všechny moje lásky sledujte na iPrima.cz

Rodinný seriál Všechny moje lásky je o pozitivním přístupu k životu, a i když je život často velmi dramatický a těžký, dá se vše zvládnout s humorem a nadsázkou. Sledujte osudy pětapadesátileté Marie Svobodové a jejího okolí.

Přehrajte si, co Marii vzkazuje její milovaný manžel "ze záhrobí". Tato zpráva jí obrátila život naruby:

Oblíbený seriál z produkce televize Prima vypráví příběh ženy, kterou osud připravil o manžela. Ona však nepodlehne smutku a rozhodne se naplno žít dál: pořídí si nový byt na krásném místě, nebrání se přijímat nové výzvy.

Marie není sama, má se o koho opřít. Jsou tady její dvě dospělé děti, Ondřej a Míša, bratr Ota nebo milovaná maminka. A má i kamarádky a nové sousedy. Zvládne všechno s nimi? Jak se říká, není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř!

Podívejte se na celou řadu vystřižených scén a bonusů za pouhou registraci.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.