Start s více než milionovým publikem. Děkujeme divákům nedělních Lásek

Dojetí, slzy, smíření, nový začátek. Takový byl včerejší start novinky po obsahové stránce. A čísla? Druhá část, vysílaná od 21.20, se stala dokonce vítězem večera jako nezpravodajský pořad s nejvyšším podílem na sledovanosti – 28,85 % a 1 141 tisíc diváků nad patnáct let. Děkujeme všem příznivcům!

Startu seriálu předcházela masivní marketingová a PR kampaň v rámci tištěných, online, OOH a dalších médií. „Nejlepší zpětnou vazbou na naši práci je vždy počet diváků, kteří nám dají svou důvěru a stráví s námi večer. V případě prvního dílu je to ještě mnohem důležitější, protože musíme v divácích vzbudit zvědavost a chuť podívat se na něco, co dosud neznají a nemají k tomu vybudovaný vztah,“ dodává marketingový ředitel televize Prima Aleš Pýcha.

Vše o novém seriálu Všechny moje lásky, zajímavosti z natáčení, exkluzivní materiály ze zákulisí, rozhovory s herci i tvůrci seriálu nebo zábavné komiksy najdete TADY

Seriál Všechny moje lásky vypráví příběh pětapadesátileté Marie Svobodové, jejíž manžel zemřel na rakovinu, ji propustili z práce a ona v mnoha ohledech musí začít znovu. Seriál vypráví o pozitivním přístupu k životu, o touze a odvaze překonat všechny překážky, které přináší. Autorem scénáře je Rudolf Merkner, z jehož pera pochází řada úspěšných televizních pořadů a seriálů, například i velmi oblíbený seriál Vyprávěj.

Nestihli jste sledovat úvodní díl rodinného seriálu Všechny moje lásky? Nevadí. Můžete ho vidět ještě v extra repríze, která začíná v sobotu ve 13.40 na Primě.

„Máme radost, že i přes velkou konkurenci, které jsme na obrazovkách v neděli večer čelili, dali diváci přednost novince, a vynesli tak Všechny moje lásky na špici večerní sledovanosti. V čase vysílání jsme průměrně zaujali 1 113 tisíc diváků, což je výborný výsledek,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Zde si připomeňte, co Roman Mrázek říkal před premiérou Všech mých lásek.

Podle ATO-Mediaresearch se vedle úspěšného startu seriálu Všechny moje lásky včera Primě dařilo i v celém prime time, kde dosáhla nejlepšího výsledku od srpna 2014. Svým programem zaujala 21,52 % diváků 15+ u TV, skupina Prima pak 27,23 %. Nad milionovou diváckou hranici se v neděli večer dostaly také Zprávy FTV Prima, které zhlédlo 1 090 tisíc diváků s 28 % share v CS 15+.

Toto by vás k seriálu mohlo bavit. Kde se natáčí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.