Uvidíte v nedělních Láskách: Tento zajíček si brousí zoubky na Marii

Jak víte, Marie stále čeká na novou lásku. Můžeme naznačit, že se v nedělní premiérové epizodě setká s kamarádem svého syna Štěpánem. Poznejte ho. Níže pro vás máme krátký rozhovor s představitelem Štěpána, hercem Jakubem Gottwaldem.

O dvacet let mladšímu Štěpánovi se Marie líbí a vypadá to, že se jí začal dvořit. Zkušenou a životem ostřílenou Marii logicky napadne: co asi může takového mladého kluka zaujmout na ženě, jako je ona? A rozhodne se, že to zjistí.

Premiérovou 23. epizodu seriálu Všechny moje lásky vysíláme v neděli ve 20.15 na Primě

ROZHOVOR s Jakubem Gottwaldem

Jak vaše postava zasáhne do osudů divákům již známých hrdinů?

Štěpán je kamarád z dětství Mariina syna. Marie ho dlouho neviděla, Štěpán od té doby trochu vyrostl, a když se teď potkají, je trochu překvapená. Hlavně zjistí, že si spolu mají hodně co říct, takže vzniká docela paradoxní situace, protože se trochu dohadují, ale vlastně si velmi dobře rozumí.

Co Štěpán dělá?

Štěpán má virtuální restauraci zaměřenou na raw stravu. Znamená to, že přijede k nějakému klientovi, který si ho objedná, a v jeho kuchyni mu uvaří, přesněji řečeno připraví jídlo, popovídá si s ním, pak si všechno zase sbalí a odjede. No a jednou ho jeho kamarád – syn Marie – pozve k nim domů, kde jim Marie předloží husu nebo kachnu, už si nevzpomínám. Tak opatrně zobe zelíčko a je z toho celý rozpačitý. Vztah Marie a Štěpána je hodně zajímavý. Oni se potkají a zjistí, že jsou na sebe zvláštním způsobem napojení, vlastně něco jako láska na první pohled, ale oni ten vztah udržují v přátelské rovině. Myslím, že to může být pro diváka velmi inspirativní, obzvlášť v dnešní době.

Máte se Štěpánem něco společného?

Líbí se mi na něm, že si nepřipouští nějaké předsudky, snažím se žít také bez nich. On je člověk, který nedělá nic, co dělat nechce, je velmi rovný a přímý. Snaží se být co nejlepším člověkem, práci na sobě bere jako investici do budoucna. To je velmi pozitivní a nabíjející a toho se také snažím držet.

Všechny epizody seriálu Všechny moje lásky můžete sledovat i ONLINE na Prima PLAY

Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek
Štítky vegan mladší partner

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.