Všechny moje lásky mají super videoklip

Všechny moje lásky - Videoklip

Pusťte si mezi prvními videoklip Všechny moje lásky. Písnička je v podání zpěvačky Jany Kirschner a skupiny Jelen, stejná jako ta u znělky seriálu.

O poutavé písničce v upoutávce seriálu už jsme vás informovali. Co bylo dál? Tak se jmenuje singl a také ona úvodní skladba ke Všem mým láskám.

O čem přesně nový rodiný seriál je? To můžete pravidelně sledovat už od neděle 25. ledna na Primě. Právě úvodní znělka a slova písně mnohé napovídají: „Život jde dál, lásko musíme si zvykat. A není dobrý na té cestě zůstat sám. Pro jeden smutek nemá cenu stokrát vzlykat, když má svět otevřenou náruč dokořán...“

Vše o seriálu Všechny moje lásky, rozhovory a zajímavosti ze zákulisí natáčení najdete TADY

Frontman kapely Jelen a autor textu k písni Co bylo dál, Jindra Polák, oznámil k písničce fanouškům na Facebooku toto: "Přátelé, jak už možná někteří z vás tuší, stala se nám bombastická věc... Ve studiu jsme se potkali s jednou z nejlepších česko-slovenských zpěvaček minulosti, současnosti a dovolíme si tvrdit, že i budoucnosti: Janou Kirschner. Ještě bombastičtější je ovšem fakt, že jsme natočili společnou píseň!"

„Ta píseň je o tom, jak ztracená láska umí bolet a jak snadno vám může utrhnout srdce. Ale zároveň je o naději a taky o tom, že věci a dění kolem sebe můžeme ovlivňovat jen do určité míry,“ okomentovala skladbu zpěvačka Jana Kirschner.

Kvalitní hudba a skvělé herecké obsazení. I o tom jsou Všechny moje lásky. Níže si pusťte znělku k seriálu Všechny moje lásky.

Užijte si také milostnou baladu v podání nejslavnější slovenské zpěvačky Jany Kirschner a kapely Jelen s frontmanem Jindrou Polákem.

Zajímá vás, jak to vypadalo na večírku Všech mých lásek? Čtěte dál.

(schneidy)

Sdílejte článek