Celebrity

17. března 2024 20:02

redakce Prima Ženy

Leoš Mareš má za sebou první koncert svého turné: Obrovský úspěch a došlo i na svlékání

Rozhovor s Leošem Marešem

Zpěvák a moderátor Leoš Mareš (47) má za sebou první koncert svého turné, který se odehrál v Kladně. Pro pořad Showtime prozradil, jaké to bylo a proč porušil slib, že se nebude svlékat. Pro velký úspěch nakonec Mareš přidává další vystoupení v Praze!

Leoš Mareš odehrál první koncert v rámci svého turné v pondělí 13. března v Kladně. Jak mohli vidět například jeho fanoušci na sociálních sítích, na vystoupení se dlouho připravoval. Před samotným koncertem měl program opravdu nabitý. „Byli jsme tady do jedné do rána. V pět jsem jel do rádia a potom jsem měl finální trénink, pak zkoušky, generálky, focení s fanoušky a za hodinu začínáme. Už se to nikdy nebude opakovat, první turné – první koncert, je to velký večer. Proto jsem chtěl, aby v datu byla třináctka,“ popsal Leoš Mareš pro Showtime.

Mohlo vám uniknout: Marešovi jsou pyšní. Syn bude na Floridě studovat byznys a pokračovat ve vodním lyžování

Nejsem zpěvák, takže jsem si musel pomoct

První vystoupení v rámci Leošova turné bylo velkou show. „Jsem v očekávání, co na to lidi řeknou, protože to není úplně standardní koncert. Já nejsem zpěvák. Zpěvák přijde a zpívá písničky, takže jsem si musel pomoct. V O2 aréně se mnou jezdí 10 kamionů techniky, ale tady jsme v kulturním domě na Kladně, kde jsem měl shodou okolností před 30 lety maturitní ples, takže tady technika nepomohla. Museli jsme si pomoct jinak a uvidíme, jestli jsme uspěli,“ řekl Mareš.

A úspěch byl velký, proto ostatně Mareš přidal další (třetí) koncert v Praze, jak prozradil na svém profilu na Instagramu. Podívejte se ve videu v úvodu článku, jak to na koncertě vypadalo. Leoš Mareš také prozradil, proč se svlékl, i když původně sliboval, že to neudělá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.