Like Haf: Kdo je nejlepší influencerskou rodinkou? Hlasování je ukončené!

LIKE HAF (26) - upoutávka

Chcete podpořit oblíbenou dvojici a jejich psího mazlíčka v reality show Like Haf a zároveň dát dislajk páru, který vám nesedl? Pak neváhejte hlasovat a rozhodnout o vítězích, kteří si odnesou výhru půl milionu korun! POZOR:HLASOVÁNÍ JE UKONČENÉ!

Čtyři páry, jejich psí mazlíčci a jedna vila – to je reality show Like Haf, která diváky baví už od konce října. Pořad je nástupcem oblíbené reality show Like House, jen se dočkáme několika rozdílů. Tím hlavním samozřejmě je, že tentokrát zde budou místo jednotlivců soutěžit rovnou páry, jež si ještě vzaly na pomoc své psí mazlíčky. Společně pak budou muset ukázat, kdo je nejlepší influencerskou rodinou, splnit nejrůznější výzvy a získat si sympatie diváků. Ten nejlepší pár si odnese výhru půl milionu korun.

Mezi soutěžícími jsou čtyři dvojice – populární zpěvák Jan Bendig s přítelem Lukášem Rejmonem, tiktokerka Laduška s partnerem Bohoušem Třískou, kontroverzní slovenské duo Alex a Michal Wortex a influencerka Aneta Kurková s Jaroslavem Rohlou. Jedinečnou reality show Like Haf můžete vidět na stanici Prima SHOW každý všední den od 18:25. Od 22:05 se pak budete moci těšit i na tradiční Night Show. V průběhu reality show byl ze soutěže vyloučen Lukáš Rejmon a s ním odešel i přítel Jan Bendig.

HLASOVÁNÍ JE UKONČENÉ!

HLASOVÁNÍ JE UKONČENÉ!

Princip hlasování

Stejně jako v případě reality show Like House bude mít i tentokrát bude divácké hlasování 50% dopad na rozhodnutí o vítězi. Druhou polovinu bodů získají účastníci na základě dění ve vile. Do celkových výsledků se totiž bude započítávat také hlasování samotných soutěžících, kteří dají na konci epizody lajk ten den nejlepšímu páru, což mu v bodování jenom pomůže. A ten méně oblíbený naopak dostane tzv. dislajk, což pro něj naopak bude znamenat odečet jednoho bodu. Další vydatnou porci bodíků pak mohou influenceři získat za splnění či výhru jednotlivých výzev.

Jak hlasovat?

Teď už se ovšem přesuňme k tomu, co vás zajímá nejvíc, tedy k samotnému diváckému hlasování. Každý den můžete mezi páry rozdat dva lajky a jeden dislajk. Výsledné bodování diváků se řeší poměrným rozdělením bodů ku získaným hlasům. Své oblíbence můžete podpořit níže. Průběžné výsledky můžete sledovat v TV vysílání pořadu Like Haf, v němž hlasování uvidí také samotní soutěžící. Tak už neváhejte a podpořte své milované influencery!

Sdílejte článek
Štítky hlasování reality show Prima Show Jan Bendig Influencer Like Haf Alex Wortex Laduška Aneta Kurková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.