Exkluzivní ukázka: Podaří se v seriálu Linka zachránit otřesně týranou ženu?

V premiérové minisérii Linka pro sympatickou herečku Evu Leimbergerovou scenáristé přichystali nelehkou roli psycholožky. Podívejte se už teď, co ji čeká v dalším díle.

Oddělit pracovní a soukromý život je často dost složité. Tento problém řeší v seriálu Linka i policejní psycholožka Jolana Motýlová (Eva Leimbergerová).

Tísňová linka často využívá její služby. Jolana pomáhá obětem při zásahu nebo při následné péči. Hned v premiérovém dílu seriálu jste měli možnost sledovat skutečně otřesný případ týrané ženy, kterou se psycholožce nakonec nepodařilo vymanit z područí despotického manžela.

Podívejte se už teď, co všechno týraná žena, jejíž případ sledovalo v pondělí vna Primě přes milion diváků, musí doma vytrpět. Podaří se Jolaně tento teror zastavit včas?

Exkluzivní ukázka ze středečního dílu seriálu Linka:

I v případě takového domácího násilí platí, že pokud oběť sama nesouhlasí, skutečně nikdo jí nepomůže.

Připomeňte si, o co šlo v 1. epizodě seriálu Linku online v archivu na iPrima.cz

K náročné a psychicky vyčerpávající práci nemá Jolana klid ani doma. Chce s dcerou odejít od manžela, má milence – kolegu Filipa Mrkvičku (Ondřej Brzobohatý), ale stále k ráznému kroku nenachází dost sil.

Jolanin manžel se nehodlá své ženy vzdát. Vyrazí si s Mrkvičkou promluvit!

Čtyři díly minisérie Linka jsou vždy dělené do jednotlivých případů. Během jednoho dílu se odehrají dva velké uzavřené případy plus drobnější výjezdy.

Profesionálové mají také svůj soukromý život. Jak se daří vybalancovat obě roviny nezbytné pro spokojený život všem, kdo se objeví ve čtyřech dílech minisérie Linka?

Komu se daří „nechávat emoce doma“ a kdo si své soukromé starosti nosí s sebou do práce?

Druhý díl minisérie Linka sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.

Podívejte se na televizní upoutávku ke 2. dílu Linky:

Po boku Evy Leimbergerové se v minisérii Linka můžete těšit také na Martina Hofmanna, na Ivanu Chýlkovou, Ondřeje Brzobohatého, Martina Fingera, Vladimíra Kratinu, Romana Vojtka (herce Kratinu a Vojtka si můžete připomenout online v seriálu Všechny moje lásky), Evu Leimbergerovou nebo Sandru Černodrinskou.

Vše o nové minisérii Linka


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.