Linka 112: Zástavu srdce způsobil nezdravý životní styl

Linka 112. 24 hodin na tísňové lince. Čtyři dispečeři a jejich boj o čas. Boj o záchranu lidských životů.

Zástava srdce

K zástavě srdce může dojít i u teenagera. Student Honza Jedlička hraje několik dní počítačové hry a stravuje se pouze tak, že popíjí energy drinky. Díky tomu zkolabuje. Dojde k zástavě srdce. Jeho spolubydlící a kamarád Šimon zkouší provést masáž srdce, jak si ji vybavuje, vzhledem k tomu, že není příliš fyzicky zdatný, sežene silnějšího kolegu, vrátného z koleje, tomu se povede funkci srdce Honzy rozběhnout. Přesto stav konzultuje s dispečery na lince 112 a dalšími odborníky, a Honza je po oživení převezený do nemocnice. K dalším vyšetření.

Podívejte se na video:

Bývalý přítel

Karolínu znásilní její přítel poté, co se s ním rozejde – on rozchod neunese, potřebuje mít nad ní absolutní moc. Je to narcistní manipulátor s násilnickými sklony.

Podívejte se na upoutávku:

Tyto a další příběhy uvidíte dnes v pořadu Linka 112.

Dívejte se každý všední den v 16.50 na Primě nebo online v našem archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.