Lucince změna sluší. Vlasy jsem jí barvil sám, prozradil Bohuš Matuš

Bohuš Matuš (49) a jeho o třicet let mladší manželka Lucie spolu vychovávají dceru Natálku. Známý zpěvák se projevuje jako milující manžel a své ženě dokonce i barví vlasy. Jak se mu to povedlo?

Lucie Matušová byla až donedávna známá jako brunetka. Teď je ale všechno jinak. Manželka známého zpěváka prošla razantní proměnou svého vzhledu a nechala si zesvětlit vlasy na blond. Podle slov páru to však není poprvé, co takovou barvu měla. „Prohlíželi jsme si s Lucinkou starší fotky, na kterých jsme byli v Itálii a ona tam měla blond. A tak se rozhodla, že se k ní zase vrátí,“ prozradil Bohuš Matuš pro Prima Ženy.

Čtěte také: Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucinkou řeší velkou krizi. Musí balit kufry

Impulsem pro Lucii byl mimo jiné i komentář její dvouleté dcery Natálky, která ji přirovnala k princezně. „Když jsme si s Natálkou prohlížely fotky z dovolené z Itálie, řekla, že se jí to líbí, že vypadám jako její oblíbená pohádková postava Elsa,“ sdělila Lucie Matušová pro Super.cz. „Blonďatá jsem už podruhé, dost lidí mi říkalo, že to ke mně víc sedělo, a i já jsem se v blond cítila dobře,“ doplnila Lucie, která si svou novou vizáž užívá.

Změně vzhledu předcházely i další zákroky

Lucie svým rozhodnutím změnit barvu vlasů potěšila celou svou rodinu a o proměnu se rozhodla podělit také na sociálních sítích. Přidala radostný snímek, na kterém je celá rodina pohromadě a všichni mají pomalovaný obličej od barviček malé Natálky. Právě touto fotkou ukázala Lucie své nové blond vlasy, a ačkoliv by si mnozí mohli myslet, že jde o práci zkušeného kadeřníka, opak je pravdou.

Mohlo by vás zajímat: Matuš abstinuje, Lucinka ho drží zkrátka. Zpěvák prozradil, že si přeje dvojčátka

Vlasy Lucie má na svědomí sám Bohuš Matuš, který by z fleku mohl vyměnit pódium a mikrofon za kadeřnické křeslo. Lucie má v Bohuše důvěru a o tom svědčí i fakt, že to není poprvé, co se mu svěřila do péče. „Pokaždé mě barvil manžel,“ pochválila Lucie nepřímo umění svého muže.

Čtěte také: Divoký konec roku Bohuše Matuše. O 30 let mladší Lucinku potěšil intimním dárkem

To ovšem není jediná změna, kterou Lucie podstoupila. Před časem si nechala pomocí chirurgického zákroku také upravit nos. Na škole totiž měla úraz medicinbalem. Bohuš Matuš se před svými padesátinami také chystá na zákrok. „Dělají se mi pytle pod očima. Když si to nechám dát pryč, tak omládnu minimálně o deset let,“ prozradil zpěvák v talk show Superchat.

Proč se Bohuš Matuš rozhodl stáhnout ze světa médií?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.