Celebrity

25. února 2023 07:00

David Laštovka

Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucinkou řeší velkou krizi. Musí balit kufry

Svatba Bohuše Matuše (zdroj: CNN Prima NEWS)

Zpěvák Bohuš Matuš (49) s manželkou Lucií (19), s níž má dvouletou dceru Natálku, řeší nečekaný problém. Sotva se přestěhovali do nového bytu, který si vybavili nábytkem a zařídili podle svého gusta s cílem dlouhodobého žití, musí se stěhovat pryč.

Tohle zpěvák Bohuš Matuš nečekal ani v tom nejhorším snu. Před měsícem si s manželkou pronajali byt, který si kompletně zařídili, a když už si ho začali s rodinou konečně užívat, přišla velká rána. „Paní majitelka nám oznámila, že má nějaké problémy a ten byt, který nám pronajala, musí prodat. Takže se musíme rychle vystěhovat,“ povzdechl si zpěvák redakci webu Prima Ženy.

Na celé věci ho mrzí, kolik práce s nastěhováním měli a teď celé martyrium budou muset absolvovat znovu. „Ten byt se nachází až v 11. patře. Stěhovali jsme tam postele, skříně, gauče... A teď to zase všechno budeme muset stěhovat pryč,“ dodal Matuš.

Mohlo by vás zajímat: Heidi Klum či Mariah Carey. Které další slavné ženy ulovily výrazně mladší partnery?

Bude další miminko?

Obavy z toho, že by s rodinou skončili pod mostem, ale rozhodně nemá. „Něco určitě seženeme, jen nás trochu tlačí čas. Mám spoustu kamarádů, kteří pracují v realitkách, určitě nám něco hezkého doporučí,“ poznamenal zpěvák, který si užívá rodinného života s manželkou Lucií a malou dcerou Natálkou. Jak naznačil, možná se jejich rodina ještě rozroste. „Dceruška se pořád ptá po bráškovi, říká: „Já chci brášku.“ Tak uvidíme. Nebráníme se tomu,“ uvedl s úsměvem zpěvák, který si svou partnerku Lucii vzal v roce 2021. Na záběry ze svatby se můžete podívat ve videu v úvodu článku.

Na nedostatek práce si v současné době nemůže stěžovat. „Dostal jsem hlavní roli v Plesu upírů, z toho mám obrovskou radost. Jinak jezdíme s Mariánem Vojtkem po vystoupeních, kde zpíváme písničky od Karla Gotta. Je toho poměrně dost,“ prozradil Matuš.

Sdílejte článek
Štítky Karel Gott rodina dcera bydlení zpěvák byt stěhování Bohuš Matuš Marian Vojtko Lucie Matušová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.