Celebrity

20. ledna 2023 15:05

David Laštovka

Jak Ivana sbalila Karla Gotta? Stačil jí na to jednoduchý ženský fígl

Ivana Gottová zveřejnila neobyčejně emotivní ukázky z filmu Karel

Nejslavnější česká vdova Ivana Gottová letos slaví 47. narozeniny. Jak se seznámila s osudovým mužem Karlem Gottem (†80), se kterým má dvě krásné dcery? A jak to má nyní s láskou?

Ivaně Gottové se podařilo to, co žádné jiné ženě před ní. Jako jediná dovedla Karla Gotta k oltáři a stala se jednou z nejsledovanějších žen v Česku. Poznali se, když jí bylo 22 let. Setkali se na předávání cen TýTý, kde je představila bývalá česká Miss a Miss Europe Monika Žídková (45). Ivana několikanásobného českého slavíka zaujala okamžitě. Ještě během večera ji požádal o číslo, ona mu však na sebe schválně dala takové, které neexistovalo.

Gott, který byl do té doby zvyklý, že mu ženy samy uléhaly do postele, z toho byl doslova konsternován. Až když se viděli podruhé, a to na volbě české Miss, dala mu Ivana správný kontakt. Zavolal jí hned další den a začali se vídat. Zpočátku nevinně vypadající vztah se postupně přeměnil v oboustrannou zamilovanost a oběma brzy došlo, že bez sebe nemohou být.

Ivana byla první ženou, kterou si Karel Gott nastěhoval do své vily na Bertramce, čímž dal jasně najevo, že to s ní myslí opravdu vážně. Ivana se s mediálním tlakem vyrovnávala velmi statečně a brzy si získala sympatie široké veřejnosti. Dne 30. dubna 2006 se jim narodila dcera Charlotte Ella. Rok a půl nato, kdy už Ivana čekala jejich druhou holčičku Nelly Sofii se v Las Vegas po sedmileté známosti, tajně vzali.

Tragická smrt bratra a pletky s Douglasem

Ivana se narodila v Opavě, kde vyrůstala, její dětství však nebylo idylické. Měla o dva roky staršího bratra Přemysla, který zemřel v pouhých sedmi letech poté, co ho cestou ze školy srazilo auto. Když jí byly čtyři roky, rodiče se rozvedli. Matka si krátce nato našla novou známost a s partnerem si pořídila miminko. Narodil se jim syn Pavel, Ivanin nevlastní sourozenec. V Opavě, kde stále žije, pracuje jako ortoped a ve svém oboru platí za velkou kapacitu.

Také Ivana měla nakročeno k práci ve zdravotnictví. Vystudovala střední zdravotnickou školu, brzy ale zjistila, že toto povolání pro ni není. Odcestovala do USA, kde tři roky pracovala jako au pair. Tato zkušenost byla k nezaplacení. Nejenže se osamostatnila a postavila na vlastní nohy, ale také se zdokonalila v anglickém jazyce, což se jí po návratu do Čech velmi hodilo. Uplatnění totiž našla jako osobní asistentka světových herců, kteří do ČR jezdili natáčet filmy. Jedním z nich byl i legendární Michael Douglas (78), s nímž údajně měla prožít milostný románek. Ani jeden z nich to ovšem nikdy oficiálně nepotvrdil.

Přestože od smrti Karla Gotta letos v říjnu uplynou už čtyři roky, Ivana je stále sama a do svého života zatím nikoho nepustila. Bolest v srdci po zesnulém manželovi je stále veliká. Veškerý svůj čas věnuje dospívajícím dcerám, Charlotte Elle a Nelly Sofii, které po otci zdědily umělecký talent.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.